نتایج جستجو برای عبارت :

قمر در عقرب.

دانلود کتاب آموزش پرورش عقرب

دانلود فایل

طرح توجیهی پرورش عقرب (نگارش مهر 98) درآمد 400 میلیونی ...startway.ir › scorpion-breeding-justificationرفتن به راهنمای جامع و کتاب آموزشی پرورش عقرب - با استفاده از راهنمای جامع و کتاب آموزشی پرورش ... طرح توجیهی پرورش عقرب نگارش مهر 1398 آماده دانلود می ...
طرح توجیهی پرورش عقرب pdf سال 98 با سود میلیونی | 90 روز ...first90day.ir › طرح توجیهی › پرورش عقربرفتن به کتاب آموزش پرورش عقرب - دراین کتاب به آموزش: انوا
دانلود کتاب پرورش عقرب pdf

دانلود فایل

طرح توجیهی پرورش عقرب (نگارش مهر 98) درآمد 400 میلیونی ...startway.ir › scorpion-breeding-justificationرفتن به راهنمای جامع و کتاب آموزشی پرورش عقرب - با استفاده از راهنمای جامع و کتاب آموزشی پرورش ... طرح توجیهی پرورش عقرب نگارش مهر 1398 آماده دانلود می ...
طرح توجیهی پرورش عقرب pdf سال 98 با سود میلیونی | 90 روز ...first90day.ir › طرح توجیهی › پرورش عقربرفتن به کتاب آموزش پرورش عقرب - دراین کتاب به آموزش: انو
در واقع بر خلاف اینکه زهر عقرب در بسیاری از موارد پزشکی و درمانی حائز اهمیت است اما یکی از کارهای خطرناک این حوزه به شمار می رود.
یکی از مشکلات پرورش عقرب این است که شما به سختی می توانید از محیط زیست مجوز دریافت کنید و در واقع دلیل این سختگیری برای نگرانی جان شما می باشد چرا که با تنوع مختلفی از عقرب ها تعدادی از آنها بسیار سمی و کشنده هستند.
عقرب سیاه یکی از گونه های این عقرب ها به شمار می رود که در مناطق جنوبی ایران بیشتر یافت می شود و زهر آن ک

ایا میدانید...؟آیا می دانید تقریبا یک سوم وزن یک زن و یک دوم وزن یک مرد را ماهیچه تشکیل می دهد. آیا می دانید ۳۰ برابر جمعیتی که امروزه بر روی کره زمین است در زیر خاک مدفون اند... آیا می دانید با یک مداد می توان خطی به طول ۵۶ کیلومتر کشید. آیا می دانید عقرب ها تنها موجوداتی هستند که اشعه رادیواکتیو تاثیری بر آنها ندارد. آیا می دانید عقرب ها دو دشمن دارند که یکی از آن ها یک نوع سار و دیگری مگس است. آیا می دانید شیشه به ظاهر جامد است ولی مایعی است ک

زمان مطالعه : 2 دقیقه
حدیثی بسیار تکان دهنده از رسول خدا در مورد پنج گروه از مردم که توسط عقرب در روز قیامت بلعیده می شوند.
کسانی که عقرب به دنبالشان است
پیامبر خدا صلی الله علیه و آله فرمودند:در روز قیامت، از داخل جهنم عقربی خارج می شود که سر آن عقرب در آسمان هفتم است و دُمش در ته زمین و دهانش هم از مشرق تا مغرب است.آن عقرب می گوید :«أَینَ مَن حارَبَ اللهَ و رَسُولَه؟» ؛ آنهایی که با خدا و پیامبر خدا جنگ داشتند کجا هستند؟جبرئیل فرود می آید و
☑️ دانلود فیلم The Scorpion King | شاه عقرب
ژانر : اکشن – رزمیسال انتشار : 2002محصول : آمریکا ، آلمان ، بلژیکفرمت‌ : MKVمدت زمان : 1 ساعت و 22 دقیقهزبان : دوبله فارسیکارگردان : چاک راسلبازیگران :  دوئین جانسون ، استیون برند ، کلی هوخلاصه ی داستان : این فیلم با الهام از داستان یک جنگجوی افسانه ای مصری با نام ” شاه عقرب ” ساخته شده است . داستان در 5000 سال پیش در شهر بدنامی به نام گموراه اتفاق می افتد . در این شهر فرمانروایی بدکار وجود دارد که تصمیمی گرفته تا
✨﷽✨
عقربی که پنج نفر را می خورد 
✍پیامبر خدا (ص) فرمودند: در روز قیامت، از داخل جهنم عقربی خارج می شود که سر آن عقرب در آسمان هفتم است و دُمش در ته زمین و دهانش هم از مشرق تا مغرب است. آن عقرب مےگوید : «أَینَ مَن حارَبَ اللهَ و رَسُولَه؟» آنهایی که با خدا و پیامبر خدا جنگ داشتند کجا هستند؟
✅جبرئیل فرود می آید و می پرسد: «چه کسانی را می خواهی؟ مقصودت از کسانی که با خدا و پیامبر خدا در جنگ بودند چه کسانی است؟» عقرب می گوید: آنها پنج نفرند و من می خو
و آنکه دیرتر آمد: یک کتاب بشدت جذاب و گیرا درباره مرد مهربان غایب

و آنکه دیرتر آمد: الهه بهشتی
معرفی:
هر وقت کسی از ما بپرسه که یک کتاب زیبا و خوندنی معرفی کنیا، بگه من حوصله ی کتاب خوندن ندارم کتاب خوبی بده…ما این کتابو معرفی می کنیم تا حالاهزاران نفر کتاب «و آنکه دیرتر آمد» رو از ما گرفتن و آخرش گفتن:خییییلی جذاب بود!
بریده کتاب(۱):
احمد گفت تکان نخور. عقرب روی پایت است. گیج خواب اما فهمیدم پایم از شیار بیرون آمده و عقرب بزرگی روی آن راه می رو
بحث تکمیلی قاعده لطف، قاعده خیر و شرّ است.
در باور اسلامی خدا خیر محض و محض خیر و بقول معروف خیر مطلق هست.در قرآن عبارت "احسن الخالقین" را داریم و همچنین آیه:الذى احسن کل شى‏ءٍ خلقهیعنی الله هرچیزی را در بهترین و نیکوترین خلق کرده است.با این حال ما شاهد ظهور و بروز اتفاقاتی هستیم که خیر نیست مثل زلزله،سیل،آتشفشان.بیاییم از یک زاویه دیگر به قضیه نگاه کنیم:شرّ چیست؟چه کسی نسبت شرّ به این موارد میدهد؟شرّ بیانگر وضعیتی هست که مطلوب و خوشایند ما ن

ما را مثل عقرب بار آورده‌اند ؛ مثل عقرب !ما مردم ، صبح که سر از بالین برمی‌داریم تا شب که کـپه مرگمان را می‌گذاریم ، مدام همدیگر را می‌گـَزیم !بخیلیم ؛ بخیل ! خوشمان می‌آید که سر راه دیگران سنگ بیاندازیم ؛ خوشمان می‌آید که دیگران را خوار و فلج ببینیم .اگر دیگری یک لقمه نان داشته ‌باشد که سق بزند ، مثل این است که گوشت تن ما را می‌جوَد ! تنگ نظریم ما مردم . تنگ نظر و بخیل ! بخیل و بدخواه . وقتی می‌بینیم دیگری سر گرسنه زمین می‌گذارد ، انگار خیا
برای دانلود آهنگ کلیک کنید
دانلود آهنگ ترکی عقرب به نام صبر اله

Eqreb – Sebr Ele

دانلود آهنگ ترکی عقرب به نام صبر اله
دانلود آهنگ با دو کیفیت ۱۲۸و ۳۲۰

متن آهنگ عقرب به نام صبر اله
♫♫♫ ♫♫♫ ♫ ♫♫♫ ♫ ♫♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
کانال تلگرامی مدیس موزیک
https://t.me/medismusic
دانلود آهنگ جدید فارسی از سایت مدیس موزیک
♫♫♫ ♫♫♫ ♫ ♫♫♫ ♫ ♫♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
برای دانلود آهنگ کلیک کنید
نام فیلم: شاه عقرب – The Scorpion King ژانر: اکشن، ماجراجویی، فانتزی کارگردان: Chuck Russell ستارگان: Dwayne Johnson, Steven Brand, Michael Clarke Duncan محصول کشور: آمریکا سال انتشار: 2002 امتیاز: 5.5 از 10 مدت زمان: 1:31:22 خلاصه داستان: این فیلم با الهام از داستان یک جنگجوی افسانه ای مصری با نام “شاه عقرب” ساخته شده است. داستان در 5000 سال پیش در شهر بدنامی به نام گموراه اتفاق می افتد. در این شهر فرمانروایی بدکار وجود دارد که تصمیمی گرفته تا تمام چادر نشینان صحرا را از بین ببرد. تعداد کم
توی این اوضاع شلوغ و قمر در عقرب دوست دارم دوباره برگردم نگارستان خودمون.
پبش آقای زارع و بچه ها.
چند روز پیش رفتم سر زدم. انگار برگشته بودم خونمون! خونه دومم!
و تصمیم گرفتم هر وقت فرصت داشتم به اونجا هم برم و  کلاسمو ادامه بدم...
سلامی دوباره و آرزو سلامتی برا همتون
این روزا حوصله بیان و بلاگ و اینارو ندارم فوقش چنتا پست توی کانال تلگرامم میزارم 
اونجا هم بعضی بچه های بیانو پیدا کردم ولی اونچنان صمیمیت نیست.
چندروزیه تب دارم و مطب رفتن هم حتی خطرناکه.یه بار رفتم دکتره از ترس اصلا معاینم نکرد :))
پیشاپیش سال نوتون هم مبارک باشه :)
توی این شرایط قمر در عقرب واقعا دولت اینه که سارینا گفت وقت داری زنگ بزنم بهت سرفصل های باکتری عمومی رو چک کنیم من چی گفتم؟! گفتم تو عزیزدل منی هرموقع خواستی زنگ بزن زیبا و زنگ زدن سارینا همانا و ۵۳ دقیقه صحبت کردن از همه چیز همانا اونقدر دلم باز شد که خدا می‌دونه سرت سلامت رفیق گل من

✅کلاغی که مامور خدا بود.
آقای شیخ حسین انصاریان می‌فرمود: 
یه روز جمعه با دوستان رفتیم کوهدوستان یه آبگوشت و چای روی هیزم درست کردن، سفره ناهار چیده شد.ماست، سبزی، نوشابه، نون دوتا از دوستان رفتن دیگ آبگوشتی رو بیارن که...یه کلاغی از راه رسید رو سر این دیگ و یه فضله‌ای انداخت تو دیگ آبگوشتی!دل همه رو برد حالا هر که دلش میشه بخوره
گفت اون روز اردو برای ما شد زهر مارخیلی بهمون سخت گذشتتو کوه، گشنههمه ماست و سبزی خوردیمکسی هم نوشابه نخورد
خی
فکرم اشتباه بود و برنامه ریزی ام درست. 
فکرم اشتباه بود که فکر میکردم اگر بعد از هفت ماه ببینمش حداقل میتوانم در حد حفظ ظاهر مهربان باشم. عقرب ها بسیار کینه ای و نابخشا هستند!
برنامه ریزی ام درست اما. کارهایم را جوری چیدم که وقتی بیرون نشسته اند کف اتاق را دستمال بکشم و بعد از ناهار هم بروم حمام. 
بعد هم به بهانه خیس بودن موهایم سعی میکنم از گردش اجتناب کنم
فکرم اشتباه بود و برنامه ریزی ام درست. 
فکرم اشتباه بود که فکر میکردم اگر بعد از هفت ماه ببینمش حداقل میتوانم در حد حفظ ظاهر مهربان باشم. عقرب ها بسیار کینه ای و نابخشا هستند!
برنامه ریزی ام درست اما. کارهایم را جوری چیدم که وقتی بیرون نشسته اند کف اتاق را دستمال بکشم و بعد از ناهار هم بروم حمام. 
بعد هم به بهانه خیس بودن موهایم سعی میکنم از گردش اجتناب کنم
به افتخار اونایی که...

.
+به افتخاراونایی که میدونی هیچ وقت نمیتونی بهوشن زنگ بزنی ولی بازم دلت نمیاد شمارشونو از دفترچه تلفن گوشیت پاک کنی!!
.
.
+به افتخار عقرب!که به خواری تن نمیده!عقرب وقتی توآتیش می ره دورش رو آتیش میگیره .برای اینکه کسی ناله هاشو نشنوه با نیشش خودش رو میکشه!!!
.
.
+به افتخار سیم خاردار!که پشت و رو نداره!
.
.
+به افتخار اونی که باخت تا رفیقش برنده بشه.!
.
.
+به افتخار همه ی اونایی که مثل گل آفتابگردونن.چون به گل آفتابگردون گفتند:چراشب
گاهی در آماج تیرهای زهرآگین روزگار قرار میگیری و ناگهان دخل خودت و بابای بابای بابای جدت در میاد .
اوهوم ...
اما در مورد من کلا این کلمه" گاهی " جای خودش را به  "اکثریت مواقع تا حدودی همواره "داده !
یعنی اوضاع من قمر در عقرب اعلام شده از لحظه ی بسته شدن نطفه ی بسیار تصادفی ام در زهدان مادر بسیار تصادفی ترم که خیلی اتفاقی سر سفره ی عقد شوهرش و بابای خیلی تصادفی ام نشست ...
یعنی این قوز بالاقوز بودن روزگارم فابیرک توی دی ان ای من بوده !
کور خوندی اگر فک
 ابن منذر گوبد خدمت حضرت   صادق ع  از وحشت   ترس. و اندوهاز تنهایی. یاداور شدم فرمود ایا شما را اگاه نگنم بچیزی که هر گاه انرا  بگوبیدنه در شب و نه در روز  از تنهایی  نترسبد وال  ابنست وبسم  الله و با لله و توکلت   علی الله وانه من یتوکل علی الله  فهو  حسبه  ان الله بالغ امره قدجعل الله لکل شی. قدرا اللهم اجعلنی. فی امایک و فی منعک.   پس فرمود بما. رسیده که مردی سی. سال ابن دعا را میخواند ویک. شب. ترک کرد همان. شب اورا. عقرب گزید
ای دل عبث مخور غم دنیا را     فکرت مکن نیامده فردا را این دشت خوابگاه شهیدان است     فرصت شمار وقت تماشا را از عمر رفته نیز شماری مکن     مشمار جدی عقرب و جزا را آرامشی ببخش توانی گر     این دردمند خاطر شیدا را ای دوست تا که دسترسی داری    حاجت برآر اهل تمنا را زیرا […]
نوشته ای دل عبث مخور غم دنیا را اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
قبر هر روز پنج مرتبه انسان را صدا میزند :1.من خانه فقر هستم با خود تان گنج بیاورید2.من خانه ترس هستم با خود تان انیس بیاوردید 3. من خانه مار ها و عقرب ها هستم با خود تان پادزهر بیاورید 4. من خانه تاریکی ها هستم با خود تان روشنایی بیاورید5. من خانه ریگ ها و خاک ها هستم با خودتان فرش بباوردید
1. گنج . لا اله الا الله 2. انیس . تلاوت قرآن کریم3. پادزهر .صدقه و خیرات4. روشنایی . نماز نماز شب 5. فرش . عمل صالح
┈┈•✾✾•┈┈

عقرب
این کتاب تک جلدی است و برای گروه سنی10تا14سال مناسب است.
تاشا عاشق ماجراهای سرّی و کارآگاه‌بازی است. کتابخانه‌اش پر از کتاب‌های
کارآگاهی است. هر کدام را ده‌ها بار خوانده و شم کارآگاهی خودش را قوی کرده است.
ادامه مطلب
نمی دانم روز چندم یا از کدام ماه. این روزها و ماه ها همه یکسان می
شوند. حالا می پرسی مثل همان افسرده های زمان زده و آدم هایی که دور و برمان
زیادند حرف می زنم؟ من حق دارم شبیه اینها بشوم. لابد این تنها حقی ست که من دارم
برای داشتن و نگه داشتن. نگه اشتن چه؟ چه چیزی داشته ایی که حالا مثلا می خواهی دو
دستی نگه داری و به آن دلخوش بمانی؟ 
برای سوال کردن هم وقت زیاد است. این قدر زیاد
که می شود مدام پرسید و پرسید و پرسید. امید تو به این کار چیست؟ یا به آن کار
به معنای واقعی کلمه الان زندگیم همین وضعیت قمر در عقربو داره ! 
امتحانا ... ساختمون ... کار ... بورس ... ازدواج
بازم خداروشکر که زندگی جریان داره ... سختی ها تموم میشن و یک روزی به همه این روزا میخندم ... 
تقریبا این ترم دارم مشروط میشم :-/ 
درسته کم درس میخونم( اصلا نمیخونم) و حجم و سطح درسا خیلی زیاد شده اما تمرکزمم خیلی کم شده !
قبلا شب امتحانی میخوندم ۱۴ میشدم 
الان دو سه روز مونده به امتحان میخونم و ۱۰ و کمتر میشم -_- 
+ نوشته بود کسیو داری که موقع سختی
به نام خدا 

روزی رنی جوان در حال قدم زدن بود . همان طور که قدم میزد ناگهان عقربی را دید که در آب افتاده و دست و پا میزد . تصممیم گرفت عقرب را نجات دهد . دست خود را دراز کرد ولی عقبرب او را نیش زد . زن دوباره تلاش کرد تا عقرب را از آب بیرون بکشد ولی دوباره او را نیش زد .

ادامه مطلب
من امشب دختر غمگینی هستم که برای اولین بار بازی روی گوشیش نصب کرده و ساعتها نشسته به بازی...
دختر غمگینی که نمیدونه خوشبخته یا نه؟
دختر غمگینی که نمیدونه عشق توی قلبش هست یا نه؟
موفق هست یا نه؟
زیر پاش مهم هست یا نه؟
تو روابط اجتماعیش موفق هست یا نه؟
دختر غمگینی که اینقدر دور بوده و اینقدر محکم به نظر رسیده که روزهاست مادرش بهش زنگ نزده....
دختری که توی این روزای بهار هیچ حس درس خوندن نداره...به خودش میگه بیش از ۲۰ سال درس و کارت در صدر افکار و دغد
به نام خدا...
خرداد 96، سومین شبی که توی
یک درمانگاه در یک سرزمین بسیار بسیار دور، بیتوته بودم؛ اولین مواجهه من با بیمار
دچار عقرب گزیدگی رخ داد و آنجا بود که دیدم عقرب چه شکلی و چه قدری ست! مرده بود و
کوچک تر از چیزی بود که فکر می کردم، زرد و قهوه ای، اندازه دو بند انگشت، با دست
هایی انبری و یک دم وا رفته... آن شب را با راهنمای داخل جعبه پادزهر و کتابی که
همراهم بود گذراندم...
بعد ها عقرب های زنده و مرده
بیشتری دیدم و دانستم بعضی هایشان بی خطر، بعضی ب

امید زیادی ندارم اما مشتاق دیدارم .

پسا کرونا فیلم علمی تخیلی یا ژانر وحشت یا درام ؟!

نمیدانم !
اما از دوران حال ...
فیلم بسیار بدساخت و زشت در ژانر دلهره . مثل شهربازی های ایران ! 
نمی دانی از دلهره ی ارتفاع دچار تهوع شده ای یا از ترس شکست جوش و پاره شدن تسمه و هزار کوفت غیراستاندارد دیگر !

خود ویروس مهیب و بی رحم و سمج یک طرف ؛ اوضاع بلبشو و قمر در عقرب و ناموزون و ناهماهنگ و کلا وضعیت خراب اندر خراب اندر خراب و ...مکان جغرافیایی هم یک طرف .

ا
گل‌محمد گفت :
- به هرجا که خیال می‌برم می‌بینم تا امروز ما برای بابقلی بندار بد نبوده‌ایم . ها ؟
خان‌عمو گفت :
- نه که ؛ ما برای او بد نبوده‌ایم . اما پابندِ ذات مرد دغل نمی‌توان شد . عقرب به عادت نیش می‌زند . از این گذشته ، یک‌وقت می‌بینی درِ باغ سبز نشانش داده باشند . همه‌اش که نباید به کسی بدی کرده باشی تا گمان تلافی داشته باشی ! معامله ! آنها که سرِ دوست‌محمدخانِ سردار را گرد تا گرد بریدند ، چه بدی از آن مرد دیده بودند ؟ دوست‌محمد چه بدی در
پای درس اخلاق آیت‌الله مجتهدی-54؛
 پنج مکانی که حرف زدن از دنیا، در آن عبادت هفتاد سال را نابود می‌کند!

پیامبر(ص) فرمودند: «در روز قیامت، از داخل جهنم عقربی خارج می شود که سر آن عقرب در آسمان هفتم است و دمش در ته زمین و دهانش هم از مشرق تا مغرب است. آن عقرب می گوید: آنهایی که با خدا و پیامبرش جنگ داشتند کجا هستند؟» 

گروه دین و اندیشه «خبرگزاری دانشجو»؛ ملا محمدعلی مجتهد، معروف به مرحوم آیت‌الله احمد مجتهدی تهرانی از علمای به نام تهران بود که
فتوا به طهارت خوک و سگ پس‌مانده آب و غذای آن‌ها توسط مالک بن انس
ابن قدامه مقدسی از علمای بزرگ اهل سنت عمری می‌نویسد:
وَقَالَ مَالِكٌ، وَالْأَوْزَاعِیُّ، وَدَاوُد: سُؤْرُهُمَا طَاهِرٌ، یُتَوَضَّأُ بِهِ وَیُشْرَبُ، وَإِنْ وَلَغَافِی طَعَامٍ لَمْ یَحْرُمْ أَكْلُهُ.
مالک بن انس (رئیس فرقه مالکی)، اوزاعی (از محدثین و فقهای بزرگ اهل سنت عمری) و داود (رییس فرقه ظاهری) فتوا به طهارت سگ و خوک داده‌اند و آب پس‌مانده آن‌ها را پاک می‌دانند که می

سفرهای نوروزی به برخی از استان‌های کشور ممنوع شد
برف و باران ۳ روزه در ۱۶ استان/ هشدار کولاک برف
پشه عامل انتقال کرونا است؟
راهی جدید برای درمان سرطان روده
اعلام جدول زمانی برنامه‌های درسی روز جمعه شبکه آموزش
تولید داروی درمان آرتروز با زهر عقرب!
مدارس تا پایان سال تعطیل شد
روز درختکاری در مهربان 1397
جهت اطاعت زن از مرد
اگه زنی از شوهر خود اطاعت نمیکنه و به قول معروف تمکین نداره ، از این طلسم استفاده کنه.
این طلسم رو مطابق با تصویر دقیقا به همین صورت با جوهر روحانی و در ساعت سعد بر روی کاغذ سفید بدون خط بنویس و وقتی نوشتی قشنگ تا بزن و بالای درب ورودی ساختمون محل زندگی آویزان کن .
اثر آن از وقتی خانم برای اولین بار از آن درب عبور ‌کنه شروع میشه .
جهت سرکتاب به لینک سرکتاب مراجعه شود و سرکتاب کبیر رایگان نیست
در زیر طلسم به جای فلانه بنت فلانه
سلام 
فردا ترم جدید شروع میشه.به خودم قول دادم سر هر کلاسی که میتونم برم حتی اگه بر نداشته باشم‌شون.چهارشنبه‌ها قرار هست سوال حل کنم و پنجشنبه‌ها به قول نیما به خودم استراحت بدم و جمعه هم تا ظهر که کلاس زبانم و عصر هم کد کار کنم.خیلی به کلاس نجوم فرهنگ امید دارم و خیلی خوشحالم که پارسال نتونستم برم سر جلسه امتحانش و حذف پزشکی شد.فقط خدا کنه با ۱۷ نفر تشکیلش بدن.اون روز تو جلسه پرس‌وپاسخ مدرسه فیزیک زنجان،اون کیهان‌شناسه که تو نیچر مقاله چا
نسخه خطی نقش سلیمانی کتابی است در بیان کواکب و برجها و ادعیه های
پرکاربرد، علم جفر، انواع طلسمات، احضار و بسیاری از موضوعات دیگر است. این کتاب به کاربر این امکان را می دهد که به سادگی زمان و مکان مناسب دعا نویسی، ساعات سعد و نحس و ایام قمر در عقرب
را در مقدمه ی کتاب فرا گیرند و در ادامه طلسمات و دعاهای فراوانی را در
خود جای داده است.کتابی زیبا که درمورد تسخیرات اجنه و علوم غریبه حضرت
سلیمان است در مورد اسرار حضرت سلیمان و طلسمات آن است که در
«گلستان یازدهم» خاطرات زهرا پناهی‌روا، همسر سردار شهید علی چیت‌سازیان، به قلم بهناز ضرابی‌زاده است. این کتاب با زبانی صادقانه به شرح زندگی یک ‌سال و هشت‌ماهة مشترک شهید چیت‌سازیان و همسرشان پرداخته است. فرمانده‌ای که در جبهه به دلیل مهارت‌های رزمی و شجاعتش به عقرب زرد معروف بود، در خانه با مادر و همسرش به اندازه‌ای با مهر و محبت رفتار می‌کرد که گویی این قلب رئوف هیچ‌گاه سابقة‌ حضور در حرب و قتال را نداشت. «گلستان یازدهم» به زیباتری
خلاصه جلسه ۳۳

ادامه هفتمین علت مستقیم بیماری : حسد و چشم زخم
بیماری‌ای که از سنخ چشم زخم است باید از همان سنخ (پرتو یا رقیه یا ذکر و ... ) درمان شود
وقتی فرزندان جعفر طیار را به پیامبر وارد کردند ایشان فرمودند که اینان چرا اینقدر ضعیف هستند و گفته شد که ایشان زود چشم می‌خورند
سُقم: بیماری که دوام داشته باشد
بیماری چشم زخم بلافاصله بعد از چشم زدن محقق می‌شود. زود اتفاق می‌اُفتد
بیماری‌هایی که منشا چشم زخم است خطرناک است و ممکن است منجر به مرگ
آقا بعد اون دعوای خواهر و مادر، مادر با پدر هم قهر کرده . 
بعد امروز منو بابا خونه تنها بودیم گفت 11 ام بریم شهرستان نظرت چیه؟! :/ 
من هم گفتم نظری ندارم :/ 
بعد فهمیدم که حدسم درست بود و خواهر عجوزه ی من رای بابا رو زده نذاره من خونه تنها بمونم و باعث تمام این دعوا ها شده درحالی که بابا خودش راضی بود مامانم راضی بود من نمیدونم چرا تا وقتی من پدرمادر دارم اون عجوزه باید کاسه داغ تر از آش بشه. 
حالا با توجه به اوضاع قمر در عقرب خونه به نظرتون یکم آتش ب
از تو کشو یه شلوار برای دختر سه ساله‌تون بردارین، تنش کنین و همین که رفت پی بازی ببینین روش یه همچین موجودی چسبیده چیکار می‌کنین؟
من اول فرار می‌کنم نه شوخی کردم، اول موبایل و کلیدو برمی‌دارم، بعد فرار می‌کنم، درم قفل می‌کنم که دنبالم نیاد
واقعا مادر شدن یکی از روش‌هاییست که آدمی با آن، داوطلبانه از خطر استقبال می‌کند، به مبارزه‌ی عقرب می‌رود، درون آتش می‌پرد، به آغوش گلوله می‌دود و...
شاید اون کلیپ فرنگی رو دیده باشین که تو مصاحبه
یکی از عادت‌های ما ایرانیا اینه که دوست داریم نظرات خودمونو توی مخ، چشم‌ و چار، حلق و بینی و هر جای دیگه‌ای از بدن طرف مقابل فروکنیم. به طور مثال شما می‌گی من کله‌پاچه دوست ندارم. اصلا کهیر می‌زنم وقتی بوی کله‌پاچه می‌خوره بهم.

همونجا یه ایرانی اصیل بهت می‌گه که کله پاچه خوب نخوردی هنوز. پاچه‌های منو بخوری عاشقش می‌شی. یه جوری می‌خوابونمش توی آب‌لیمو و ادویه که انگار داری شیشلیک می‌خوری. بعد برای اینکه عملی ثابت کنه بهت، می‌بردت یه
توی مصاحبه ازم پرسید نظرت در مورد شهدای مدافع حرم؟! نظرم رو گفتم. گفت یعنی به نظرت به خاطر پول نرفتن؟! گفتم من کنار تموم اون رزمنده‌‌ها نبودم تا جواب این سوالو بدونم. اما حداقل یه نفر مثل شهید حججی رو می‌دونم به خاطر پول نرفت.
کمتر از دو هفته مونده تا فهمیدنِ این‌که قراره معلمِ آینده شم یا مهندسِ آینده! 

پست رو با انضمامِ یک عکس خطرناک به پایان می‌رسونم.
هر سه مربوط به امسالن.
معذرت می‌خوام که برای بعضی از شما من تنها خوزستانیِ بیانم! :دی ام
توی مصاحبه ازم پرسید نظرت در مورد شهدای مدافع حرم؟! نظرم رو گفتم. گفت یعنی به نظرت به خاطر پول نرفتن؟! گفتم من کنار تموم اون رزمنده‌‌ها نبودم تا جواب این سوالو بدونم. اما حداقل یه نفر مثل شهید حججی رو می‌دونم به خاطر پول نرفت.
نتیجه این‌که کمتر از دو هفته مونده تا فهمیدنِ این‌که قراره معلمِ آینده شم یا مهندسِ آینده! 

پست رو با انضمامِ یک عکس خطرناک به پایان می‌رسونم.
هر سه مربوط به امسالن.
معذرت می‌خوام که برای بعضی از شما من تنها خوزستانی
از سیر برای درمان گزیدگی ها، از جمله نیش عقرب و مار و انواع حشره ها می توان استفاده کرد. سیر له شده را در محل گزیدگی قرار دهید. در کشورهای عربی و هند سیر را در دهان می جوند و بعد آن را روی محل گزیدگی قرار می دهند. کمی از سیر را هم می خورند. برای ضدعفونی کردن زخم ناشی از گاز حیوانات، مقداری سیر را در آب گرم رنده کنید و بعد محل زخم را با آن بشویید. برای گزیدگیها و گازهای جدی باید به پزشک مراجعه کنید.
منبع: https://aydana.com/bite-treatment-garlic
دعا برای بازگشت معشوق خود در سه روز
با نام خدا نیت کرده و غسل کند و در ایامی به جز قمر در عقرب در محلی آرام به مدت ۳ روز و در روز اول ۱۰۰ مرتبه سوره کوثر را به میوه ای بخواند و به خورد محبوبش بدهد .
در روز دوم این دعا را ۱۰۰ مرتبه قرائت و نیز ۱۰۰ مرتبه به نوشیدنی شیرین یا آب پاک بخواند و به خورد محبوبش دهد :
{وَأَلْقَیْتُ عَلَیْکَ مَحَبَّهً مِنِّی وَلِتُصْنَعَ عَلَى عَیْنِی * إِذْ تَمْشِی أُخْتُکَ فَتَقُولُ هَلْ أَدُلُّکُمْ عَلَى مَنْ یَکْفُلُه
دریافت
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

اولین بار که عاشق شدم کلاس نهم بودم.نمیدونم چی داشت که اینقدر منو به سمت خودش میکشوند.عجیب بود.از اون چیزایی که نمیتونی بیخیالش بشی وقتی همینطوری داره بهت زل میزنه.دوست داری برای همیشه تو دلش جا باز کنی.طوری که هیچوقت فراموشت نکنه.
اولین بار من عاشق طنابی شدم که قرار بود کششو حساب کنم.عاشق کتاب علوم کلاس نهمم.که پر از فرمولای از خود ساخته ی قمر در عقرب فیزیک بود.پر از "دوستت دارم خانم صفریان!" و پر از "خاک بر سر خیلی سبز که فرمولای اهرم رو اشتباه
نسخه
خطی نقش سلیمانی کتابی است در بیان کواکب و برجها و ادعیه های پرکاربرد،
علم جفر، انواع طلسمات، احضار و بسیاری از موضوعات دیگر است. این کتاب به کاربر این امکان را می دهد که به سادگی زمان و مکان مناسب دعا نویسی، ساعات سعد و نحس و ایام قمر در عقرب
را در مقدمه ی کتاب فرا گیرند و در ادامه طلسمات و دعاهای فراوانی را در
خود جای داده است.کتابی درمورد تسخیرات اجنه و علوم غریبه حضرت
سلیمان است در مورد اسرار حضرت سلیمان و طلسمات آن است که در اینجا ب
شنیدم تو فصل جفت‎گیری، ملکه‎ی زنبورها از
کندو می‌آد بیرون و شروع می‌کنه به پرواز کردن، چندین زنبورِ نر، که خواستگارش
باشن، هم دنبالشن. ملکه ـ خب می‌دونین دیگه، بزرگ‌تر و قوی‌تره ـ اون قدر پروازش
رو ادامه می‌ده تا این زنبورها یکی یکی می‌افتن و فقط یکی، که از همه قوی‌تره، می‌مونه.
اون وقته که با هم به کندو برمی‌گردن و نسلِ بعدی زنبورها شکل می‌گیره. من هم باید
بین سیامک و امیرعلی یکی رو انتخاب می‌کردم. تصمیم گرفتم بهشون بگم که آخر هفته
اللى سمیتهم ناسی...... دارولى سم على کاسی
واللى سمیتهم احبابی....جابولى همّ لحد بابی
اللی سمیتهم گرابة .......گلبوا بیتی خرابة
اللى سمیتهم اقارب .......اشو کلبوا عقارب
اللى سمیتهم اخوتى .....کلهم تمنوا موتی
اللى سمیته کلبی.........زرعلى شوکة بدربی
اللى سمیته روحى.......دار الملح لجروحی
اللى سمیته عیونى......فضل یعیش بدونی
اللى سمیته عمى........زاد الهم على همی
واللى سمیته خالى .....وکف یضحک کبالی
بس السمیتهة امی ........هی الی لکیتهة یمی

لغات:
اللى: کسانی که
سمیتهم: 
چای ماده مهمی است که عده ای از مردم آن را دم می‌کند و گاهی عده‌ای دیگر آن را می نوشند نوشیدن هر ماده جایز نیست و احتیاط بر فعل آن است گویا افعال ما مانند اعمال ماست پس برای بهبود وضع کلیه بیماران تالاسمی بهتر است چای را با فالوده بخوریم البته پرخوری ماده ایست بسیار مفید و ما همیشه به فکر فایده فواید خود خواهیم بود البته کار بسیار بدی است که کاربرد مشتقات چای حذف شده و ما از این بابت مورد عنایت گرفته شده ایم ای کاش جذر را آموخته بودم تا دیگر مش

حکم خوردن حشرات

حکم شرعی خوردن حشرات

حشرات جانوران ریز و نیز ساکن درون زمین هستند. عنوان حشرات بر جانوران ریز همچون پشه و مگس و نیز جانورانی که درون زمین لانه دارند، مانند مار، عقرب و موش اطلاق می‏شود. در اینکه حشرات دارای خون جهنده و پوست‏ قابل استفاده، تذکیه ‏پذیرند یا نه، اختلاف است.
حکم خوردن حشرات:
ادامه مطلب
سر سفره‌ی سحری، حجت گفت نصف شب یه بالش برداشته و چند دقیقه رفته تو حیاط دراز کشیده. بعد که اومده تو و خوابیده، حس کرده یه چیز پادراز آبداری! داره رو گردنش راه میره. با دست پسش زده و بعد با نور گوشی هرچی رو زمین دنبالش گشته پیدا نکرده. البته چند تا پا پیدا کرده، ولی از خودش خبری نبوده. از اول تا آخر سفره دو تایی با مهندس داشتن حرفای چندش‌آور می‌زدن. من همین جوریش به خاطر بی‌خوابی اعصاب نداشتم، حالمم دیگه داشت بهم می‌خورد، ولی می‌دونستم اگه اه
چای ماده مهمی است که عده ای از مردم آن را دم می‌کند و گاهی عده‌ای دیگر آن را می نوشند نوشیدن هر ماده جایز نیست و احتیاط بر فعل آن است گویا افعال ما مانند اعمال ماست پس برای بهبود وضع کلیه بیماران تالاسمی بهتر است چای را با فالوده بخوریم البته پرخوری ماده ایست بسیار مفید و ما همیشه به فکر فایده فواید خود خواهیم بود البته کار بسیار بدی است که کاربرد مشتقات چای حذف شده و ما از این بابت مورد عنایت گرفته شده ایم ای کاش جذر را آموخته بودم تا دیگر مش
نوروزتان خجسته باد ایرانیان!
رعایت حدود
از میان محوطه ای نسبتا
بزرگ پوشیده از درختان کهنسال جنوبی کهور در حال عبورم که چشمم می خورد به ردیفها
یی عقرب زرد و سیاه که اختصاصی این مناطق 
هستند می ایستم و به
حرکات این جانوران نگاه می کنم و بعد یاد نیش عقرب می افتم که نه از روی کین است
سعی می کنم در مسیر پایی بر این جانوران زیبا نگذارم. .باید اجازه داد هر حیوانی
زندگی خود را داشته باشد این دنیا برای هیچکس تنگ و تاریک نیست اگر که حدود یکدیگر
را رعایت م
نمایشگاه خزندگان در تور کیشیکی دیگر از دیدنی های تور کیش نمایشگاه خزندگان در کیش می باشد که هر ساله گردشگران فراوانی را به خود جذب می کند. بیش از صد گونه خزنده کم یاب و نادر که از خانواده مارسانان به شمار می رود در این نمایشگاه وجود دارد که می توانید به تماشای آن بپردازید.در این نمایشگاه انواع مختلف مارهای عظیم بوا، پیتون آفریقا و آمازون، سوسمارایگوانه ماداگاسکار، عقرب سیاه امپراتور آفریقا، مارپرنده تایلند، عنکبوت های بزرگ و پرنده خوار ب
لابیرنت
گروه ادبیات و کتاب: قباد آذرآیین (1327- مسجدسلیمان) نزدیک به نیم قرن است که قلم می‌زند. اولین داستان او به‌نام «باران» در سال 1346 در نشریه «بازار» رشت چاپ شد، آن‌موقعی که کلاس پنجم ادبی بوده است و اولین کتابش را هم نشر ققنوس در سال 1357 منتشر می‌کند: کتابی لاغر که یک داستان سی‌صفحه‌ای برای نوجوانان بوده: «پسری آن‌سوی پل». اما حضور حرفه‌ای آذرآیین در ادبیات داستانی از دهه هفتاد آغاز می‌شود: مجموعه‌داستان «حضور» و بعدها داستان‌ها و ر
این روزا به شدت قلب درد دارم
اصلا آروم و قرار ندارم... 
بعد از صبح جمعه شدت این درد بیشتر شد
انگار یه تیکه از قلبم جدا شده
مثلا 7صبح از خواب بیدار میشم تپش قلب دارم و حالم بده
دوست دارم یه دل سیر گریه کنم... 
تو مراسم تشیع شاعر شعرهای آهنگران و مطیعی پشت سر من نشسته بود اصلا نذاشت من حس بگیرم!!!!
یه خانمی که فکر میکرد خودش این شعرارو نوشته داده دست این اقایون مداح 
هی زیرگوشم زمزمه میکرد نمیدونست چی میخواد بخونه ها اما مثلا که من بلدم!!!! ویز ویزویز و
مصالحه صحیحه شرعیه شرطیه خیاریه نمود عالیشان ملا حسین وَلد مرحوم کربلائی احمد ساکن قریه دره باغ(دره باغ روستایی از توابع جاپلق شهرستان ازنا استان لرستان) ....مقدار و موازی دو خروار ... گندم آبی کله سرخه از جنس دره باغ که هر خرواری یکصد مَن به وزن هشت عباسی(سکه‌های زمان شاه عباس را عباسی می گفتند) بوده باشد در ضمن مشهدی آقاجانی نراقی(احتمالا مشهدی آقاجان فرزند آقا محمد علی نراقی) بمبلغ دو تومان و پنجهزار رایج معاملات عددی بیست و چهار نخود وزن ق
تقویم شیعه
یکم ذی القعده
۱- ولادت حضرت معصومه علیها السلام
در این روز در سال ۱۷۳ هجری قمری دخت گرامی موسی بن جعفر علیه السلام، حضرت فاطمه معصومه علیها السلام به دنیا آمده است. پدر بزرگوار آن حضرت امام موسی بن جعفر علیهما السلام، و مادر مکرمه آن حضرت جناب نجمه علیها السلام مادر امام رضا علیه السلام است. نام مبارکش فاطمه، لقب آن حضرت معصومه و در خانواده امام هفتم علیه السلام حضرت معصومه علیها السلام را فاطمه کبری می‌خواندند.
۲- جنگ بدر صغری
در
دستشویی عمومی خالی است. پیچِ شیرِ آب سردِ نزدیک‌ترین سینک‌ را می‌گردانم. دست راستم را زیر آب می‌گیرم و انگشتان مشت‌شده را آرام باز می‌کنم. قلّابِ دردِ برآمدگی‌های استخوانیِ دستم در مغز فرو می‌رود و منِ سردرگُم را به اینجا و این لحظه برمی‌گرداند. به بازتاب خودم در آینه‌ی لک‌زده نگاه می‌کنم؛ به آن زخم‌ها و خونِ اینجا و آنجا و موهای پریشان. هنوز نیمه‌ی راست صورتم لمس است. دهانم را باز و بسته می‌کنم. آستین‌ها را بالا می‌زنم و با دست چپ
دستشویی عمومی خالی است. پیچِ شیرِ آب سردِ نزدیک‌ترین سینک‌ را می‌گردانم. دست راستم را زیر آب می‌گیرم و انگشتان مشت‌شده را آرام باز می‌کنم. قلّابِ دردِ برآمدگی‌های استخوانیِ دستم در مغز فرو می‌رود و منِ سردرگُم را به اینجا و این لحظه برمی‌گرداند. به بازتاب خودم در آینه‌ی لک‌زده نگاه می‌کنم؛ به آن زخم‌ها و خونِ اینجا و آنجا و موهای پریشان. هنوز نیمه‌ی راست صورتم لمس است. دهانم را باز و بسته می‌کنم. آستین‌ها را بالا می‌زنم و با دست چپ
وقتی در گنت بودم، مرد همسایه روبه رویی اتاقم، بالاترین طبقه که سقفش شامل شیروانی نیمه شیبداری می شد، هرشب می آمد جلوی پنجره و همسرش را میبوسید.
گاهی حتی سیگار زنش را که میان هوا و زمین روی طاق پجره باز نشسته بود میگرفت، روی همان لبه خاموش میکرد و او را میکشید بطرف خودش و میبوسید.
انقدر این کار تکرار شده بود که مطمئن شده بودم جای مناسب برای این کار، حتما لب پنجره است.
چهار ماه سپتامبر، اکتبر،نوامبر و دسامبر. هرشب در ساعت های مختلف درخانه بودنش
ایستاده‌ام در ارتفاع. دائم به پایین نگاه می‌کنم و بدنم می‌لرزد. می‌گویم لعنت به ترسی که تمامی ندارد. دستانم را دور بدنم حلقه می‌کنم. هرکدام به پشت شانه مخالفشان می‌رسند. یخ کرده‌ام. آنقدر خودم را فشار می‌دهم که دردم می‌آید. قلبم را در آعوش می‌گیرم و به ترس‌هایم لعنت می‌فرستم و می‌پرم پایین. می‌خواهم دست هایم را باز کنم، ولی دیر شده. می‌افتم توی آب سرد. سینه‌اش را می‌شکافم و فرو می‌روم به عمیق ترین نقطه‌اش. چشم هایم را باز می‌کنم. بر
انبه common mango, mango tree)) درختی به ارتفاع ۱۵ متر و بدون کرک است. این گیاه در مناطق گرم و مرطوب جهان به فراوانی کشت می شود. انبه درختی رایج در سرتاسر هندوستان است. این گیاه در ایران در استان های هرمزگان و سیستان و بلوچستان کاشته می شود.
مصارف و کاربردها
ریشه و پوست انبه تند، خنک کننده و قابض است. برگ های آن تند، قابض و برای گزیدگی نیش عقرب مفید است. جوشانده برگ ها، پوست، صمغ، گل ها و میوه دانه های انبه مصرف دارویی دارد. گل های آن خنک کننده، قابض، بهبود د
شیخ عبّاس مصباح‌زاده روحانی و منجّم معاصر زادۀ 1311‌هـ.ش است که اکنون روزگار کهنسالی را در ویرجینیای آمریکا می‌گذراند. روش او در استخراج تقویم نجومی، به‌ویژه روزها و ساعات قمر در عقرب، بر پایۀ دایرة البروج قدیم است که از دید اساتید چیره‌دست نجوم نادرست می‌باشد.برخی می‌گویند وی در سالیان دراز تقویم‌نویسی گاه‌ و بی‌گاه پیشبینهای درستی داشته است.
مصباح‌زاده در تقویم نجومی 1398 برای ماههای جمادی اوّل و جمادی دوم 1441 پیشبینیهایی کرده که با
دانلود رایگان کتاب الهه طلسمات
دانلود کتاب الهه طلسمات pdf
یکی از بهترین کتاب ها در زمینه طلسم و تعویذات و دعانویسی ،کتاب فوق العاده الهه طلسمات
کتاب الهه طلسمات در علوم غریبه (کیمیا ، لیمیا ، حیمیا ،ریمیا ،سیمیا ) این کتاب در قالب pdf در 102 صفحه و به زبان فارسی است.
برخی از فهرست مطالب کتاب بدین شرح اند:
طلسم چیست
جادو چیست
طریقه نوشتن صحیح و اثر گذار دعا
ابجد کبیر و اصلی
ابجد صغیر
در باب اسماالحسنی
ایام هفته و کواکب آن
ایام منحوسه (قمر در عقرب)
ب
می‌گویم لعنت به ترسی که تمامی ندارد.
ایستاده‌ام در ارتفاع و زل زده‌ام به پایین. دستانم را دور بدنم حلقه می‌کنم. هرکدام به پشت شانه مخالفشان می‌رسند. یخ کرده‌ام. آنقدر خودم را فشار می‌دهم که دردم می‌آید. قلبم را در آعوش می‌گیرم و به ترس‌هایم لعنت می‌فرستم و می‌پرم پایین. می‌خواهم دست‌هایم را باز کنم، ولی دیر شده. می‌افتم توی آب سرد. سینه‌اش را می‌شکافم و فرو می‌روم به عمیق ترین نقطه‌اش. چشم هایم را باز می‌کنم. برای لحظه ای ساکن می‌ش
مجموعه : فال و طالع بینی
فال بوسه بر اساس ماه تولد افراد
فال بوسه بر اساس ماه تولد افراد در ادامه برای علاقه مندان به فال آماده شده است. اگر چشم مدخل روح باشد، آنوقت میتوان گفت که لب هم راهرو ذهن اسـت. مــا افکار خود را با یک لبخند انتقال میدهیم، عشق را در کلمـات می گنجانیم و علایق خود را با بوسه ابراز می نماییم. در یک بوسه مطالب عمیقی وجود دارد که بیان آن ها فرای لغات و کلمات است.

برج حمل (فروردین)بوسه های شما تند و سریع و بسیار پرحرارت هستند ک
از وقنی وارد هنرمندان شدم خیلی چیزا داره اتفاق میفته!
هم خوب هم ... خب نمیشه گفت بد چون بد نیست.
مثلا خوباش اینه که خیلی از کارایی که همیشه دوست داشتم انجام بدم ولی نشده رو الان باید انجام بدم.
مثلا همیشه دوست داشتم اهداف و آرزوهام رو یه جا بنویسم که الان نوشتم... یا دوست داشتم کاردستی درست کنم که الان دارم یاد میگیرم.
 دوست داشتم عقاب بکشم که کشیدم... 
بقیه ش هم اینه که از چیزایی که فراری بودم دیگه اینجا نمیتونم فرار کنم و بالاجبار باید انجام بدم.
نشانه قلب و رعد در تله های گنج و دفینه شامل چه مواردی هست
۱)نشانه رعد و قلب در قسمت اصلی ،
قسمت گردی بالای آن توسط یک خط جدا شده و یا به صورت دو نیم جدا شده است.
نشانه رعد و قلب که به این شکل است می تواند به ما پیامهای متفاوتی بدهد.
یکی از معانی آن  تله مرگ می باشد.
باید هوشیار باشید به این معناست که یک خطر انتظارتان است .
۲)  بر روی این نشانه رعد و قلب می باشد که آن را به دو نیم تقسیم کرده است.
به این نشانه  توجه کنید ، جهت رعد محل تله و یا تله ها را ن
رئیس‌جمهور ایالات متحده اعلام کرد که شاهد مرگ آرنولد شوارتزنگر بوده است.
به گزارش ایران آرت به نقل از اسپوتنیک، هانتر واکر، خبرنگار یاهو نیوز در توییتر خود نوشت که دونالد ترامپ، رئیس جمهور امریکا در نشستی در کاخ سفید خبر مرگ آرنولد شوارتزنگر، هنرپیشه امریکایی را اعلام کرد و گفت که شاهد مرگ وی بوده است.

ترامپ: "آرنولد شوارتزنگر… میدانید چیست؟ وی مرده است. من آنجا بودم."

پس از مدتی شوارتزنگر در توییتر خود نوشت: "من هنوز اینجا هستم!"

قابل ذک
وقتی مامان نیست؛ آبسردکن یخچال همش خالیه، صبا از گرمای آفتاب تلف میشم و کسی نمیگه کولر و برات روشن کنم، همه جا با وجود مرتب بودن انگار خیلی به هم ریختس، غذاها فقط شکم پرکنن انگار یه چیز مهمی توشون کمه و خونه یه چیزی شبیه زندگی کم داره...
وقتی بابا نیست؛ صبا خواب میمونم، کسی برام لقمه نمیگیره که اگه حتی دیرمم شده بدون صبحانه نرم دانشگاه، موقع سحری کسی تا اتاق نمیاد که نازم و بکشه و ببرتم برای سحری خوردن، کسی موقع فوتبالا صدام نمیکنه و همشون و ا
وقتی مامان نیست؛ آبسردکن یخچال همش خالیه، صبا از گرمای آفتاب تلف میشم و کسی نمیگه کولر و برات روشن کنم، همه جا با وجود مرتب بودن انگار خیلی به هم ریختس، غذاها فقط شکم پرکنن انگار یه چیز مهمی توشون کمه و خونه یه چیزی شبیه زندگی کم داره...
وقتی بابا نیست؛ صبا خواب میمونم، کسی برام لقمه نمیگیره که اگه حتی دیرمم شده بدون صبحانه نرم دانشگاه، موقع سحری کسی تا اتاق نمیاد که نازم و بکشه و ببرتم برای سحری خوردن، کسی موقع فوتبالا صدام نمیکنه و همشون و ا
آکواریوم اصفهان
معرفی
برای ورود به دنیای آبزیان، به آکواریوم اصفهان که یکی از متفاوت ترین جاذبه های اصفهان است. تعدادی از تصاویر آکواریوم اصفهان را به شما نشان می دهیم، نگاهی به امکانات این مجموعه داریم و برخی آبزیانش را هم به شما معرفی می کنیم. در نهایت ساعات بازدید و قیمت بلیط آکواریوم اصفهان و راه دسترسی به آن را هم به شما می گوییم.
شاید تا همین چند وقت پیش آوردن دنیای زیر آب به روی زمین خیالی بیش نبود؛ اما حالا آکواریوم اصفهان در پارک ناژ

آسبادها، شاهکار حیرت انگیز مهندسی خواف!
یکی از بزرگترین مجموعه‌های خشت، گل و چوبی که از قدیمی‌ترین بناهای این نوع سازه‌ در جهان است را می‌توان آسبادهای خواف دانست که با تلفیق هنر و فناوری یکی از شاهکاری مهندسی ایران باستان می باشد. خواف در نوار مرزی شرق ایران و در 250 کیلومتری جنوب شرقی یکی از تاریخی‌ترین مکان‌های خراسان به شمار می‌آید. 
ریشه‌ی نام شهر نشتیفان که آسبادها در آن قرار دارند، در واقع ترکیبی است از دو واژه‌ی محلی «نش» ب
دانلود فیلم Alien
«بیگانه» ولی در تضادومغایرت با کلیشه‌ها , بی‌نظمی و شتاب‌زدگی بی‌مووی‌ها قرار میگیرد . اسکات آنتاگونیست فیلمش را خیلی خیلی دیرتر از حد معمول در تمام شکوه و ابهتش معرفی می کند و در ازای بخش متعددی از فیلمش را به اتمسفرسازی و زمینه‌چینی آهسته زنومورف اختصاص میدهد و خیر صرفا از این روش قمر در عقرب‌شدنِ شرایط خدمه‌ی نوسترومو را به مرور زمان بد و بدتر میکند , بلکه به دنیاسازی فیلمش می پردازد و فرایند متعدد خارج داخل شدن یک کو
ای دل عبث مخور غم دنیا را     فکرت مکن نیامده فردا را
این دشت خوابگاه شهیدان است     فرصت شمار وقت تماشا را
از عمر رفته نیز شماری مکن     مشمار جدی عقرب و جزا را
آرامشی ببخش توانی گر     این دردمند خاطر شیدا را
ای دوست تا که دسترسی داری    حاجت برآر اهل تمنا را
زیرا که جستن دل مسکینان     شایان سعادتیست توانا را
مریم بسی به نام بود لیکن     رتبت یکی است مریم و عذرا را
خودرأی می نباش که خودرایی     راند از بهشت آدم و حوارا
پاکی گزین که راستی
هرکسی دشمنانی برای خودش دارد.
گوشه ای از لیست دشمنان من عبارتند از:

1. اساتید گروه زبان شناسی دانشگاه شهید بهشتی که عبارتند از:
ابوالقاسم اسماعیل پور مطلق ... ابوالقاسم! خودتو و زنتو و بچه هاتو گاییدم ...
نام یدالله منصوری ... یدی! خودتو و زنتو و بچه هاتو گاییدم ...
نگار داوری اردکانی ... ضعیفه! خودتو و شوهرتو و بچه هاتو گاییدم ...
مهین ناز میر دهقان ... ضعیفه! خودتو و شوهرتو و بچه هاتو گاییدم ...
زینب محمد ابراهیمی جهرمی ... ضعیفه! خودتو و شوهرتو و بچه هات
شاید دانستن این نکته برایتان جالب باشد که دلیل توپی شکل بودن هتل کپری چیست؟ در واقع کپرها سقف گنبدی دارند. سازندگانش این کار را می‌کنند تا همیشه بخشی از داخل خانه سایه داشته باشد.

نمی‌دانید هتل کپری چیست؟ ایرادی ندارد. هتل کپری تازه 2-3 سال است که افتتاح شده. بنابراین طبیعی است اگر درباره آن چیزی ندانید. هتل کپری یکی از عجیب‌ترین هتل‌های ایران است. پنج ستاره و لوکس است و در دنیا مشابه‌ای ندارد. همه اتاق‌های این هتل و فضاهای عمومی‌اش به
بچه های گل توی خونه. از خواهرم پرسیدم از "ن" خبر دارد یا خیر. خواهرم نمیدانست روابطم را با او قطع کرده ام و وقتی فهمید تعجب کرد. در وصف چرایی کارم توضیح دادم رابطه ما معطوف به جویا شدن حال هم و داد و ستد اخبار است. اخبار هم دو دسته اند:
۱:کارها و اخبار خوب. که دو حالت دارد->
الف:انهایی که "ن" ازشان تقلید میکند.
ب:انهایی که "ن" ارزو میکند کاش میشد ازشان تقلید کند و چون نمیشود، حسرت میخورد. شاید حسرت، شاید حسادت. 
در توضیح ازاردهندگی مورد الف گفتم
یک کتاب به زبان فارسی کامل و جامع در قالب ۱۴۵ صفحه رنگی و نفیس تقدیم به همه باستان شناسان و دانشجویان رشته باستان شناسی که علاقه مند به رمزیابی و رمزگشایی آثار و نشانه ها و علامت ها می باشند. کتاب رمزیابی و تفسیر علائم مهم در گنج یابی یکی از بهترین کتابهای الکترونیکی در زمینه روشهای پیدا کردن رمز و رمزگشایی زیرخاکی و سکه های قدیمی در زیر زمین و گنج یابی و دفینه یابی در ایران می باشد .
دانلود کتاب رمزیابی و تفسیر علائم مهم در گنج یابی
اگر علاقه
اگر به علوم غریبه و متافیزیک علاقه دارید کتاب مرجان جادو مخصوص شماست
پر فروش ترین و برترین کتاب در زمینه علوم غریبه
سایت سحا فایل, تنها سایتی است که در حال ارائه نسخه اصلی این کتاب با قابلیت چاپ می باشد
.
دانلود کتاب مرجان جادو
به درخواست فراوان کاربران سایت سحا فایل ، تیم سحا فایل تصمیم به جمع آوری نسخه اصلی این کتاب کرد که با جرعت می شود گفت کامل ترین نسخه در بین سایت هاست که هیچ کدام از مطالب داخل این کتاب سانسور نشده و ۱۰۰ درصد کامل می باشد.
امیر المؤمنین فرمودند روزی من و فاطمه خدمت رسول خدا مشرف شدیم و پیامبر را در حالی دیدم که به شدت گریه می کرد.
❓گفتم: ای رسول خدا که جانم به فدای تو باد! سبب گریه ی شما چیست؟ آقا رسول الله فرمودند: ای علی! شبی که مرا به آسمان بردند، زنانی از امتم را در عذاب شدیدی مشاهده کردم. جایگاه آنها برایم ناخوش آمد دلیل گریه ی من به خاطر دیدن شدت عذاب آنها بود.
1. زنی را دیدم که از موهایش آویزان بود در حالی که مغز سرش می جوشید. 2. و زنی را دیدم که به زبانش آویزان
شرح_دروس_معرفت_نفس 
استاد_صمدی_آملی
 حالا از اینجا تفسیرِ انفسی را شروع می فرمایند که مبادا دنبال این باشی که واقعا چهارتا مرغ را بگیری و بکشی ؛ خیر؛ آن چهارتا مرغ در درون حضرتعالی هستند.
ترا هر چهارمرغ اندر نهاد است                   
 که روحت از عروجش اوفتادست
 این چهار صفتِ حیوانی در درونِ خودت هست، این کشتن هنر است نه اینکه تفنگ بدست بگیری و یک کرکس را بیندازی؛ خیر.
به شکارِ حیوانِ بیشه رفتن هنر نیست. یک سنگ برداری و در روز عرفا
چند سال پیش یه سری بچه‌های دانشگاه برام تولد گرفتن. یادمه بعد از آز مبانی برق بود، حتی یادم مونده آخر اون جلسه چی رو توضیح می‌دادن. تموم که شد، دوستم گفت بیا برگردیم دانشکده. من یه کاری داشتم و اینم گیر داده بود که نه بیا عین کارت داره. مونده بودم که عین دوست‌پسر خودشه و اینم حساس، آخه با من چی کار داره :| خلاصه اینقدر اصرار کرد فهمیدم تولد می‌خوان بگیرن و برگشتیم! بارون گرفته بود و پیش بچه‌ها وایسادم تا عین و یه دوست دیگه‌م که رفته بودن دنبا
چند سال پیش یه سری بچه‌های دانشگاه برام تولد گرفتن. یادمه بعد از آز مبانی برق بود، حتی یادم مونده آخر اون جلسه چی رو توضیح می‌دادن. تموم که شد، دوستم گفت بیا برگردیم دانشکده. من یه کاری داشتم و اینم گیر داده بود که نه بیا عین کارت داره. مونده بودم که عین دوست‌پسر خودشه و اینم حساس، آخه با من چی کار داره :| خلاصه اینقدر اصرار کرد فهمیدم تولد می‌خوان بگیرن و برگشتیم! بارون گرفته بود و پیش بچه‌ها وایسادم تا عین و یه دوست دیگه‌م که رفته بودن دنبا
دانلود کتاب صوتی مرگ درمیزند اثر وودی آلن
دانلود کتاب صوتی مرگ درمیزند اثر وودی آلن
فرمت فایل ها: mp3 تعداد فایل ها: 3 حجم کل فایل ها: 53 مگابایت مدت زمان پخش: 1 ساعت و 56 دقیقه نویسنده: وودی آلن مترجم: حسین یعقوبی زبان ترجمه: فارسی درباره کتاب: آنچه پیش روی شماست طنزی است که شنیدن آن را به شما پیشنهاد می zwnj;کنیم. از شما دعوت می zwnj;کنم گوشه zwnj;ای از این ...
دریافت فایل
دانلود کتاب مرگ در می‌زند اثر وودی آلن - فیدیبو https://fidibo.com › book › 5149-کتاب-مرگ-می-زند رت

کتاب هزار طلسم و مجموعه و گلچینی است از صدها طلسم و تعویذات بسیار قوی از معروفترین و مجرب ترین و معتبرترین کتابهای علوم غریبه استخراج شده است . یکی از خصوصیات کتاب هزار طلسم این است که طلسمات و تعویذات این کتاب بر اساس طبع و طالع هرکسی تنظیم شده است …
نایاب ترین طلسمات و ادعیه ها برای هر طبعی در باب مهر و محبت، طلسمات جذاب شدن و طلسم زیبایی، بخت گشایی، راضی شدن خانواده ها برای خواستگاری و نیز آموزش کامل علوم غریبه
فهرست مطالب کتاب هزار طلسم
 دوره 12 قدم عباس منش

مقدمه دوره ۱۲ قدم 
 دوره‌ی یک ساله‌ی۱۲ قدم‌، ایده‌ای از طرف خداوند بود که‌، به من الهام شد تا زندگی به سبک قوانین خداوند‌ را تمرین کنیم‌، شیوه‌ی «طی شدن تکامل درباره هر خواسته‌ای» را یاد بگیریم و نتایجی با ثبات و ادامه دار در تمام جنبه‌های زندگی ایجاد کنیم. زیرا موفقیت پایدار وقتی به‌وجود می‌آید که‌، این روند تکاملی طی شود.
تا وقتیکه درباره‌ی هر خواسته‌ای تکامل‌ات را طی نکنی‌، تغییری بنیادین در باورهای
فهرست مطالب
از نظر حقوقی دفینه چیست ؟ قبل از هر چیزی نشانه های دفینه را بشناسیم نشانه های دفینه چگونه رمز گشایی میشوند معانی آثار و علائم دفینه و گنج ها : تفسیر و توضیح علائم و نشانه های مهم دفینه در علم باستان شناسی شامل :نشانه های دفینه را بشناسیم ، نشانه های دفینه چگونه رمز گشایی می شوند ، معانی آثار و علائم دفینه: ماهی ، درختان کهنسال ، بت خانواده ، شیر ، جای پا ، شکل چارق یا کفش ، نماد دنده و قفسه سینه انسان ، خرس و خرس لنگان ، زرافه ، اردک ،
قدیم‌ها بیشتر مردم در روستاها زندگی می‌کردند. الآن بیشتر مردم در شهرها زندگی می‌کنند. آن‌هم کلانشهرها.
رایج‌ترین، خطرناک‌ترین و نخستین بیماریِ کلان‌شهرها چیست؟ مارزدگی؟ عقرب‌زدگی؟ شکستگی پا؟ وبا؟ ایدز؟ نه! بیماری‌های اعصاب و روان شایع‌ترین بیماری‌های شهرها به‌ویژه شهرهای بزرگ هستند. با آنچه در خط اول گفتیم، الآن رایج‌ترین و خطرناک‌ترین بیماری جهان همین بیماری‌ها هستند. خطرناک نه به معنای بیشتر بودن تلفات مرگ، قطعا جنگ‌ها و ت

ربنا اتمم لنا نورنا و اغفر لنا انک علی کل شی قدیر
بسم الله الرحمن الرحیم
1.
سافروا اتصحوا و جاهدا تغنموا وحجوا تستفنوا ( سفرکنید تا سالم بمایند و جهاد کنید تا غنیمت بگیرید و حج کنید تا بی نیاز شوید )
2.پیش سفر باید همراه بگزینی . الف. دوستت همسنگ تو باشد یعنی کسی نباشد ک هبر تو انفاق کند زیرا موجب خواری تو می شود .ب. دوستان کمتر از هفت نفر باشند و بهتر است چهار نفر باشد .ج. با دوستان به مهربانی رفتار کنید
3.برای سفر توشه بردار
پسرکی در خانواده ای فقیر در یک روستا زندگی می کرد.
پدر او در حادثه ای مصدوم و مدتی خانه نشین شده بود، و برای همین درآمدی برای
امرار معاش و مخارج زندگی نداشتند.

روزی مادر پسرک گفت: پسرم، این دیگچه مسی را به شهر ببر
و بفروش و با پول آن غذایی تهیه کن. پسرک قبول کرد.

صبح علی الطلوع به سمت شهر به راه افتاد. در راه آهی
کشید و با خود گفت: دیگچه یادگار مادربزرگم است و برای مادرم بسیار عزیز است، ای
کاش می شد آن را نفروشیم، ای کاش پدرم می توانست راه برود. او
قدیم‌ها بیشتر مردم در روستاها زندگی می‌کردند. الآن بیشتر مردم در شهرها زندگی می‌کنند. آن‌هم کلانشهرها.
رایج‌ترین، خطرناک‌ترین و نخستین بیماریِ کلان‌شهرها چیست؟ مارزدگی؟ عقرب‌زدگی؟ شکستگی پا؟ وبا؟ ایدز؟ نه! بیماری‌های اعصاب و روان شایع‌ترین بیماری‌های شهرها به‌ویژه شهرهای بزرگ هستند. با آنچه در خط اول گفتیم، الآن رایج‌ترین و خطرناک‌ترین بیماری جهان همین بیماری‌ها هستند. خطرناک نه به معنای بیشتر بودن تلفات مرگ، قطعا جنگ‌ها و ت
اشعار حسین زحمتکش
در این مطلب از سایت جسارت سعی کرده ایم حدود 100 شعر از اشعار زیبا را در مورد حسین زحمتکش برای شما تهیه نماییم.برای دیدن این اشعار به ادامه مطلب مراجعه نمایید
کسی با “موج” موهایت “کنار” آمد به غیر از من؟
کسی با هستی اش پای قمار آمد به غیر از من؟
کدامین سنگدل فکر شکار افتاد غیر از تو
کدام آهو به میدان شکار آمد به غیر از من؟
تمام شهر در جشن “تماشا”ی تو حاضر شد
تمام شهر آن شب در شمار آمد به غیر از من
برایت دستمال کاغذی بودم ولی آی
خلاصه جلسه ۳۳

ادامه هفتمین علت مستقیم بیماری : حسد و چشم زخم
بیماری‌ای که از سنخ چشم زخم است باید از همان سنخ (پرتو یا رقیه یا ذکر و ... ) درمان شود
وقتی فرزندان جعفر طیار را به پیامبر وارد کردند ایشان فرمودند که اینان چرا اینقدر ضعیف هستند و گفته شد که ایشان زود چشم می‌خورند
سُقم: بیماری که دوام داشته باشد
بیماری چشم زخم بلافاصله بعد از چشم زدن محقق می‌شود. زود اتفاق می‌اُفتد
بیماری‌هایی که منشا چشم زخم است خطرناک است و ممکن است منجر به مرگ
بی شک انسان ها موجوداتی اجتماعی بوده و برای بقا نیازمند ارتباط و تعامل با یکدیگر هستند.
 امروزه یکی از معضلات و مشکلات اجتماعی فاصله گرفتن نوع بشر از یکدیگر است. تنهایی یکی از عوامل به خطر افتادن  بهداشت روانی در جوامع و زندگی شخصی افراد است در گذشته فضاهای روستایی  ، زندگی های خانوادگی نیاز افراد به همکاری و همراهی با یکدیگر بستری را فراهم آورده بود که تعاملات در بازارها ، خانه های حیاط دار خانوادگی ، مکتب‌ها ، کوچه و بازار بسیار پر رونق ب
نظام گزارش دهی
بیماری ها
بیمارستان شهداء لردگان

بیماریهایی
که بایستی بصورت تلفنی سریعا گزارش شوند:

بیماریهایی
که بایستی بصورت کتبی پایان ماه گزارش شوند:

بیماریهای واگیر:
فلج شل حاد، سرخک، مننژیت ، وبا، سیاه
سرفه تیفوس، کزاز نودان، مالاریا، دیفتری، سیاه زخم تنفسی، تب زرد، طاعون، بوتولیسم،
هرنوع حیوان گزیدگی، سندرم سرخجه مادرزادی، عوارض ناخواسته بعد ازایمن سازی (مرگ،بستری
دربیمارستان، آبسه ، لنفادیت و هر عارضه ای
دیگر به تلاشی شدن عادت کرده بودم. ناخودآگاه وارد هرجایی که می‌شدم دست‌هام را بالا می‌بردم تا یک نفر زیر بغل و جیب‌ها و پشت کمر و پاهایم را لمس کند که مبادا بمبی چیزی به خودم بسته باشم. 
کابل بعد از یک هفته هوای به‌شدت آلوده، بارانی شده بود. 5 صبح بود و باران ریزی کابل را نوازش می‌کرد. یاد بابرشاه افتاده بودم که وصیت کرده بود تا مزارش را بدون سقف بسازند تا بتواند قطره‌های باران را پذیرا باشد. حالا در این سحرگاه ماه آبان (عقرب) با دلی آسوده در
دانلود کتاب میراث ذرین

دانلود کتاب میراث زرین
اگر علاقه مند به گنج یابی و دفینه یابی هستید حتما این کتاب بی نظیر رو دانلود و مطالعه کنید .
همه چیز درباره علوم غریبه اولین مرجع و منبع رمزگشایی آثار علائم , نمادها , نشانه ها و اسرار نظامی دفینه ها در ایران کتاب میراث زرین !!! در ادامه برخی از نوشته ها و مطالب داخل مجموعه کتاب گنج یابی میراث زرین رو براتون قرار میدم تا بیشتر به محتویات بی نظیر این کتاب پی ببرید :
فهرست مطالب کتاب میراث زرین
علائم
وی دختر جوگیری شد و گفت به به این دی ماه جون میده برا شروع کردن! لذا تصمیم گرفتم از پوستم بیشتر مراقبت کنم و طی یه اتفاق اتفاقی(!) خانم داروخونه‌چی بهم یه ژل شستشوی صورت پیشنهاد داد و من با علم به اینکه این پیشنهاد در واقع تبلیغه و پشتش پورسانت هست، تصمیم گرفتم از شرکت‌های ایرانی حمایت کنم که دو روز بعد هم بقیه از ما جنس بخرن D: 
گفت روزی دوبار صورتتو باهاش بشور. خودم میشورم و خیلی خوبه. قیمتشم خوبه. خریدم و طبق دستور العمل جلو رفتم. منتها صورتم
من دیشب... 
یعنی دیشب...
مغزم در حال انفجار بود، دوباره، مغزم داشت آتش می گرفت.
سه و چهل و پنج دقیقه صبح بود. و من دچار بحران شده بودم. بحرانِ بی نهایت کثیف و کشنده "پس کدام یک درست است!؟"
نتوانسته بودم طاقت بیاورم، به هوای تازه احتیاج داشتم، و سکوت و معصومیت شب، از عمق توام با معصومیت شب، همیشه لذت برده ام. مثل همنشینی می ماند که می نشیند مقابل تو، بی آنکه کلمه ای سخن بگوید، فقط لبخند می زند، و ارتباط چشمی عمیقی با چشمان تو برقرار می کند. فنجان چایش
40 تعمیر معمول ممکن است مجبور شوید یک بار در یک زمان انجام دهید.

تعمیر لباس
چه با همه صحبت های مد روز ، دور انداختن چیزهای قدیمی به خاطر آرامش روحی و نیروانا ، راحتی عدم پا به جایی یا حتی بیرون آوردن کیف پول خود برای خرید چیزها ، و FOMO مخوف (ترس از دست دادن) ما هستیم. همه لباسهای جدیدی می خرند مثل اینکه از مد خارج می شوند.
بله - لباس بسیار دور ریخته می شود. از لباس استفاده کنید و پرتاب کنید - این نام بازی امروز است. مردم خواهان تغییر هستند و مارک های

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مرد و زن