ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

یادداشت هفدهم

دانلود قسمت هفدهم عصر جدید | قسمت 17 عصر جدید شنبه 10 فروردین 98 دانلود برنامه عصر جدید قسمت ۱۵ پانزدهم دانلود برنامه عصر جدید قسمت ۱۵ پانزدهم با کیفیت عالی
دانلود قسمت هفدهم عصر جدید
دانلود برنامه عصر جدید
تهیه کننده و مجری: احسان علیخانی
ژانر: سرگرمی،مسابقه استعدادیابی
سال تولید: ۱۳۹۷
تاریخ انتشار: زمستان ۱۳۹۷
تعداد قسمت ها: ۵۲ قسمت
مدت زمان هر قسمت: ۷۰ دقیقه
ادامه مطلب
دانلود قسمت هفدهم عصر جدید | قسمت 17 عصر جدید شنبه 10 فروردین 98 دانلود برنامه عصر جدید قسمت ۱۵ پانزدهم دانلود برنامه عصر جدید قسمت ۱۵ پانزدهم با کیفیت عالی
دانلود قسمت هفدهم عصر جدید
دانلود برنامه عصر جدید
تهیه کننده و مجری: احسان علیخانی
ژانر: سرگرمی،مسابقه استعدادیابی
سال تولید: ۱۳۹۷
تاریخ انتشار: زمستان ۱۳۹۷
تعداد قسمت ها: ۵۲ قسمت
مدت زمان هر قسمت: ۷۰ دقیقه
ادامه مطلب
تقویم شیعه
هفدهم رجب
مرگ مأمون (لعنت الله علیه)
روز پنچ شنبه ۱۷ رجب سال ۲۱۸ هجری قمری، یا به قولی ۸ رجب یا ۹ رجب یا ۱۸ رجب مأمون لعنت الله علیه در سن ۴۸ سالگی به اجدادش پیوست. مدت غصب خلافت توسط او ۲۱ سال بود.
تقویم شیعه، نوشته استاد حجت الاسلام عبد الحسین بندانی، صفحه ۲۰۹
دانلود رایگان قسمت 17 هفدهم سریال نهنگ آبی, دانلود قسمت 17 سریال نهنگ
آبی, دانلود قسمت هفدهم سریال نهنگ آبی, دانلود قسمت ۱۷ سریال نهنگ آبی, دانلود قسمت 17 نهنگ آبی, دانلود قسمت هفدهم 17 سریال نهنگ آبی,
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت هفدهم با لینک مستقیم
دانلود قسمت 17 سریال نهنگ آبی با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود قسمت هفدهم 17 سریال نهنگ آبی
گروه فیلم : معمایی
سال تولید : 1397
کارگردان : فریدون جیرانی
بازیگران: لیلا حاتمی,
ساعد سهیلی, ماهو
تقویم شیعه
هفدهم ذی الحجه
منازل امام حسین علیه السلام تا کربلا: ۹- اجفُر
در این روز حضرت ابا عبد الله الحسین علیه السلام به منزل «اجفُر» که ۳۶ فرسخی مکه بود رسیدند.
تقویم شیعه، نوشته استاد حجت الاسلام عبد الحسین بندانی، صفحه ۳۷۴
قسمت 17 هفدهم سریال گاندو Serial Gando Tv3

گاندو
به کارگردانی جواد افشار از شبکه سوم پخش می شود. بازیگران گاندو داریوش
فرهنگ، پیام دهکردی، لیلا اوتادی، سارا خویینی ها و ... هستند. داستان
گاندو درباره ماجرای جیسون رضائیان است.

لینک دانلود سریال گاندو Serial Gando
دانلود رایگان قسمت هفدهم 17 سریال نهنگ آبی
قسمت هفدهم 17 سریال نهنگ آبی به کارگردانی فریدون جیرانی
سریال نهنگ آبی قسمت ۱۷: مگنولیا
کارگردان: فریدون جیرانی | ژانر: درام، معمایی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: زمستان 1397
تعداد قسمت ها: نامشخص | مدت زمان هر قسمت: یک ساعت | کیفیت: WEB-DL
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: سعید ملکان
خلاصه داستان: آرمین و مروارید که زندانی جهان هستند در دام بازی ای افتاده اند که برنده آن زنده می ماند و بازنده حذف خ
قسمت 17 سریال گاندو Seiral Gando  قسمت هفدهم + لینک دانلود

گاندو
به کارگردانی جواد افشار از شبکه سوم پخش می شود. بازیگران گاندو داریوش
فرهنگ، پیام دهکردی، لیلا اوتادی، سارا خویینی ها و ... هستند. داستان
گاندو درباره ماجرای جیسون رضائیان است.

لینک دانلود سریال گاندو Serial Gando
دانلود قسمت هفدهم 17 سریال نهنگ آبی با کیفیت Blue Whale Series 1080p
قسمت هفدهم 17 سریال نهنگ آبی به کارگردانی فریدون جیرانی
سریال نهنگ آبی قسمت ۱۷: مگنولیا
کارگردان: فریدون جیرانی | ژانر: درام، معمایی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: زمستان 1397
تعداد قسمت ها: نامشخص | مدت زمان هر قسمت: یک ساعت | کیفیت: WEB-DL
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: سعید ملکان
خلاصه داستان:
بعد از حذف پرویز، آرمین، مروارید و نادر در شرایط جدیدی قرار می گیرند، شرایطی که آنها
از چی بگم براتون؟
از عیدی که میگن آجیل توش تحریمه؟
از عیدی که میگن قراره آخرین فصل گیم آو ترونز بیاد؟
از عیدی که قراره کلی فیلم جذاب اکران بشه؟
از عیدی که تا حدود هفدهم تعطیلیه؟
از عیدی که هنوز هیچ خریدی براش نکردم؟
از چی بگم از چی نگم براتون
شبها که خوندنم تمام میشه دوست دارم اینجا رو باز کنم و خطی بنویسم به یادگار اما برای بیان حس و حالم هر چه دنبال کلمه ها میگردم اونچه را که میخوام پیدا نمیکنم...
~سر سفره ی هفت سین با دلی شکسته خواستم حالم رو به احسن الحال تبدیل کنی و الحق که کم نگذاشتی...عزیز دلبند شیرینم،حال این روزهام رو تا ابد پایدار کن...الهی آمین!
هفدهم آذر سال نود و چهار بود. عمو با خانواده‌اش مهمان خانه آقای پدر شدند. اولش قرار بود چند ماهی مزاحم شوند ولی آن قدر خانه ساختن خرج دارد که سه چهار سال بیشتر طول کشید. بعد از سه چهار سال، در بیست و هفتم شهریور نود و هشت، اسباب‌کشی شان تمام شد و رهسپار آشیانه جدید شدند. خدا پشت و پناه‌شان باشد.
واقعا نمیدونم با بعضی از آدما باید چیکار کرد و چجوری رفتار کرد!
وقتی ازت کاری میخوان واسش وقت تعیین میکنن که چه روزی بهم تحویل میدی و کی آماده میشه و...
گاهی پول قرض میگیرن و همون لحظه هم میخوان!
ولی موقع پرداخت هزینه ی انجام کار یا پرداخت قرضشون که میشه خودشونو میزنن به اون راه.. گاهی غیب میشن!
ولی از حالا عین خودشون رفتار میکنم..چی فکر کردن پیش خودشون!
خوش حساب باش تا بازم کارت راه بیفته...

عالم بر مثال کوه است. هرچه گویی از خیر و شر، از کوه همان شنوی. و اگر گمان بری که: «من خوب گفتم کوه زشت جواب داد»، محال باشد؛ که بلبل در کوه بانگ کند، از کوه بانگ زاغ آید یا بانگ آدمی یا بانگ خر؟ پس یقین دان که بانگ خر کرده باشی.
بانگ خوش دار چون به کوه آیی
کوه را بانگ خر چه فرمایی؟

فروشنده گیاهانِ‎ زینتی اطلاعات مربوط به محل مدنظر شما برای نگهداری گیاهان خریداری‎ شده را ندارد. بنابراین در صورت عدم داشتن آگاهی ‎های کافی در مورد گیاهان‎ زینتی، شرایطی از نور، دما و رطوبت و ... محل را به فروشنده بدهید تا گزینه‎ های مناسب را به شما معرفی نمایند.
فروشنده گیاهانِ‎زینتی
اطلاعات مربوط به محل مدنظر شما برای نگهداری گیاهان خریداری‎شده را ندارد.
بنابراین در صورت عدم داشتن آگاهی‎های کافی در مورد گیاهان‎زینتی، شرایطی از نور،
دما و رطوبت و ... محل را به فروشنده بدهید تا گزینه‎های مناسب را به شما معرفی نمایند.
بالاخره دخترک اینترن ارتوپدی شد و شبها دلم میخواد گوش باشم و چشم باشم و هوش و حواس،او از اُرتوپدی حرف بزنه و من بشنوم...

*کاش فاصله ی ما تا رویاهامون کوتاهتر بود...قلبم صبور نیست...

*آزمون اطفال دادم و توی یک جامعه ی آماری حدودا 300نفره،اولی را نفر هفدهم و دومی را چهل و دوم شدم...غُر میزدم از اینکه میتونستم بهتر بشم...دخترک رزیدنت رادیولوژی گفت درصدهات شبیه درصدهای اون موقع های من هستن....هاج و واج نگاهش کردم...یعنی چی میشه پایان این داستان?

*برای
هنوز هفدهم است.چند دقیقه وقت دارم تا بنویسم
قبلا(مثلا دو سه سال پیش) فکر میکردم روزی که 18 ساله بشوم یکی از همان مهمانی های بزرگ خواهم گرفت.دوست هایم تا نیمه شب می مانند خانه.رایتل یکی از آن سیمکارت های لاکچری بهم خواهد داد و می توانم در همه بانک های دنیا حساب باز کنم.این رویا هی روز به روز کمرنگ تر شد تا امروز صبح که بیدار شدم و تا چند دقیقه حتی یادم نیامد که امروز میتواند چه روز خاصی باشد.
واقعیت 18 من این است که دارم زندگیش میکنم.بوی آدامس اکشن
پنج ماه از شروع خوندن جدی برای دستیاری میگذره و من برای اولین بار به سیزده ساعت رسیدم...سیزده ساعت دقیق با کرنومتر...
خسته ام...چشم درد...بدن درد...بی رمق...اما واقعا خوشحالم!

*باید به خودم تکونی بدم.اگر با وضعی که مردادماه رو شروع کردم ادامه بدم باید برای قبول شدن یک رشته ی ماژور دعا دعا کنم...اما من به خودم قول دادم که تکرار نشه...که یادم بیاد چه میخواستم و میخوام...
*آزمون ریه دادم و از بیست و پنج سوال یک غلط داشتم که اونهم یک سوال ساده بود که درست نخ
شرح دعای روز هفدهم ماه رمضان

اللّهم اهدنی فیه لصالح الاعمال                        ای خدا! مرا در این روز به اعمال صالحه راهنمایی کن

و اقض لی فیه الحوائج و الامال                        حاجت‌ها و آرزوهایم را برآورده ساز

یا من لا یحتاج الی التّفسیر و السّؤال               ای کسی که نیازمند شرح و سوال بندگان نیستی،

یا عالماً بما فی صدور العالمین                           ای خدایی که ناگفته به حاجات و به ا
* ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ * در تاریخ هفدهم فروردین امسال طی جلسه ای که با حضور دلسوزان و فعالان فرهنگی روستا گرفته شد با تأسیس هیئت دانش آموزی فرهنگی مذهبی " انصارالمهدی " بر لزوم هدفمندی فعالیت های فرهنگی تأکید شد
ادامه مطلب
* ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ * در تاریخ هفدهم فروردین امسال طی جلسه ای که با حضور دلسوزان و فعالان فرهنگی روستا گرفته شد با تأسیس هیئت دانش آموزی فرهنگی مذهبی " انصارالمهدی " بر لزوم هدفمندی فعالیت های فرهنگی تأکید شد
ادامه مطلب
کلید های میانبر در فتوشاپ: آپدیت 2019
کار با فتوشاپ می تواند بسیار وقتگیر شود اما همیشه راهی برای بهینه کردن کارها وجود دارد. یکی از بهترین روش ها برای اینکه کارایی و سرعت خود را در فتوشاپ افزایش دهید استفاده از کلیدهای میانبر فتوشاپ است. در اینجا لیستی از مهمترین کلیدهای میانبر در فتوشاپ را که هر کاربر حرفه ای باید بلد باشد به شما معرفی می کنم:
ادامه مطلب
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
در تاریخ هفدهم فروردین امسال طی جلسه ای که با حضور دلسوزان و فعالان فرهنگی روستا گرفته شد با تأسیس هیئت دانش آموزی فرهنگی مذهبی " انصارالمهدی " بر لزوم هدفمندسازی فعالیت های فرهنگی تأکید شد

ادامه مطلب
مفهوم حباب از اوایل قرن هفدهم وارد ادبیات اقتصاد شده است. به طوری که واژه جنون لاله ای بر اشاره غیر مستقیم به وجود حباب در یک اقتصاد به کار می‌رود. این واژه از سال ۱۶۳۶ زمانی که تقاضا برای گل‌های لاله در هلند به حد بسیار بالایی افزایش یافت، به طوری که قیمت یک شاخه گل لاله به ۱۰۰۰ فلورینس (واحد پول وقت هلند) رسید در حالی که درآمد سرانه ۱۵۰ فلورینس بود. از آن زمان تا‌کنون نمونه‌های متعددی به عنوان دوران حباب قیمتی یاد شده است.
ادامه مطلب
Shirazart.blog.ir 
* ( در زبان ژاپنی به معنی " تصاویری از دنیای پر تحرک") هنر رایج سده های هفدهم تا نوزدهم ژاپن که زندگی یوشیوارا ( روسپی خانه ) ، ناحیه ی اِدو ، توکیوی فعلی را ، مجسم می کند .گیشاها و هنرمندان کابوکی موضوعات مورد علاقه بودند ، اما هنرمندان یوکیوئه همچنین مناظر و صحنه هایی از دوره های تاریخی ، افسانه ها و حکایت عامیانه را نیز نمایش می دادند .چاپنقش قالب چوبی و به صورت رنگی عمده ترین ابزار بیان هنری این هنرمندان محسوب می شد و از جمله بر جسته
سلاااام
چطورین؟ 
امروز هفدهم خرداده یعنی شش روز بیشتر از فرجه ها نمونده و من تقریبا هیییچی نخوندم توی این دو سه هفته 
این ترم باید شاخ غول بشکنم و ریاضی ۲ رو امتحان بدم و در حد یه نخود امیدی به پاس شدنش ندارم! خنگ نیستم ولی همه رو گذاشتم شب امتحان و الان دور از جونتون عین خر تو گِل گیر کردم یه استاد محترمی هم داریم که بزرگوار در حد درود به بازماندگان و رفتگانش سوالاتو میپیچوووونه و عددهایی هم که میده اصلا رُند در نمیاد ولی اشکتون در میاد
و الب
فروش حنا در کشورهای جهان بویژه کشورهای مسلمان بسیار بالاست. و این فرصت خوبی برای یک تجارت موفق است. با ما به بازارهای جهانی دست یابید. فروش فوق العاده حنای درجه یک، از هم اکنون برای ایام هفدهم ربیع الاول شروع شده است. شما می توانید با بهترین قیمت، این محصول زیبا و آرایشی را خریداری نمایید. چرا که بدلیل تقاضای زیاد در ایام بعد از محرم و صفر، معمولا قیمت این محصول افزایش خواهد داشت. 

سلام 
 زندگی رو وقتی از دور نگاه می کنید پر از فرازو نشیب گاهی درد ورنج گاهی شادی و پای کوبی کسانی برنده می شند تو بازی زندگی که به درد رنج نبازند بچها یه خبر خوب دارم هفدهم تولدمهبرا دعا کنید که وقتی شمع ها رو فوت میکنم آرزوهای قشنگ کنم و بیست سال از زندگی گذشت ...یه خبر دیگم دارم اما ان شاءالله چند روز دیگه می رسم خدمتتون می گم براتون بهترینا رو ارزو دارم دوستای خوبم .
تاریخ فلسفه -از دکارت تا لایب نیتس - جلد چهارم ، نوشتهٔ چارلز کاپلستون ، ترجمهٔ غلامرضا اعوانی  

غالبا گفته می شود که فلسفه ی جدید با دکارت ( ۱۵۹۶-۱۶۵۰) یا فرانسیس بیکن (۱۵۶۱-۱۶۲۶ ) در انگلستان و با دکارت در فرانسه آغاز شده است. شاید مستقیما اشکار نباشد که با چه توجیهی لفظ «جدید» به تفکر قرن هفدهم اطلاق می شود. اما اطلاق این لفظ به وضوح متضمن آن است که میان فلسفه ی قرون وسطی و دوره ی ما بعد ان شکاف و فاصله ای وجود دارد و نیز هر یک واجد خصوصیات مهم
دهم ماه: مصادف با وفات حضرت خدیجه کبرى‏ علیها السلام یکى از بزرگترین زنان جهان (در سال دهم بعثت) است.
پانزدهم ماه: روز ولادت سبط اکبر رسول خدا صلى الله علیه و آله، حضرت امام حسن مجتبى علیه السلام (در سال سوم هجرى) است.
 هفدهم ماه: سال روز پیروزى در جنگ بدر در سال دوم هجرى است.
نوزدهم ماه: سالروز ضربت خوردن امیر مؤمنان على علیه السلام به دست ابن ملجم اشقى الآخرین (در سال چهلم هجرى) است.
 بیست و یکم ماه: سال روز شهادت مولاى متّقیان، امیر مؤمنان على
اینم پست امشب 
لطفا نظر بدید درمورد کتاب- آب و هوا-من -نجلا جان و.... بدون نظرای شما فکر میکنم که هیچ کس منتظر این کتاب نیست...
پ.ن1: فاصله پست گذاشتن من و نجلا جان (اگه نظر بذارید) تقریبا یک روزه 
پ.ن2: این پست تا پایان فصل ویرایش میشود. 
پ.ن3: از بعد از ماه رمضون خوابم تنظیم شده به 11 نرسیده معمولا خوابم الانم بخاطر قولی که دادم بیدار موندم
پ.ن4:شبتون به خیر و خوشی.
ادامه مطلب
دستور جلسه:
نظافت کلاسها ومحیط مدرسه در روزهای پاییان سال
برگزاری جشن سبزه ها وسفره ی هفت سین
مشخص کردن فعالیت هایی در ایام تعطیلات برای بچه ها 
خلاصه ی مذاکرات
در جلسه ای که در تاریخ هفدهم اسفند تشکیل شد در مورد جمع آوری وسایل اضافی در کلاسها ونظافت نماز خانه/ کلاسها/سالن ها  وحیاط مدرسه با کمک بچه های انجمن بهداشت عنوان شد.وهمچنین جشنی با عنوان جشن هفت سین ساده با همکاری خود بچه ها عنوان شد
مصوبات:
 نظافت هر کلاس توسط بچه های خود کلاس
نظافت
دانلود قسمت هفدهم 17 سریال هیولا Hayoola با کیفیت 1080p Full HD
قسمت هفدهم ۱۷ سریال هیولا به کارگردانی مهران مدیری

کارگردان: مهران مدیری | ژانر: کمدی، خانوادگی | تاریخ انتشار قسمت هفدهم: 3 شهریور 1398
تعداد قسمت ها: 18 اپیزود | مدت زمان هر قسمت: یک ساعت | کیفیت: WEB-DL
نویسنده: پیمان قاسم‌خانی | حجم: متفاوت | تهیه‌کننده: مصطفی احمدی
خلاصه داستان:با مرور افتخارات یک خانواده‌ی اصیل و شریف به زمان حال و زندگی یکی از نوادگان آنها می‌رسیم. هوشنگ شرافت که یک معلم با
سلام علیکم
شهادت صادق آل محمد سلام الله علیهم اجمعین بر همگان تسلیت باد...
بابت تاخیر امروز صمیمانه عذر خواهی می کنم..
عارضم خدمت شما که یه سال یکی از رفقا اومد و گفت فلانی خواب دیدم یه نفر اومد به من و تو گفت اگه می خواهید برید کربلا، یه نذری برای امام صادق بکنید...خلاصه که یادت نره...
یادم رفت...
خودش یه نذری کرد و همون سال رفت کربلا...
روزی که می خواست بره گفت نذرت را به جا آوردی؟
گفتم کدوم نذر؟
گفت عجب...
تازه یادم افتاد
نمی دونم چی شد که گفتم 68 روز،
آشنایی با تلسکوپ کپلر

همشهری آنلاین:
کپلر رصد‌خانه‌ای فضایی است که توسط ناسا به منظور کشف سیاره‌های شبه زمینی در مدار ستاره‌های فراخورشیدی به فضا پرتاب شده‌است.

نام این فضاپیما به احترام اخترشناس آلمانی قرن هفدهم، ژوهانس کپلر انتخاب شد. تلسکوپ کپلر در تاریخ هفتم مارس 2009 به فضا پرتاب شد.
تلسکوپ کپلر به شکلی خاص طراحی شده تا بتواند بخشی از کهکشان راه‌شیری
را مورد تجسس قرار دهد تا به ا
بادرنجبویه داروی مورد علاقه پزشک بزرگ ایرانی، ابوعلی‌سینا بود که جهت تقویت قلب و انبساط روح تجویز می کرده است.
استفاده
از این گیاه به عنوان یک داروی ضد افسردگی تا قرن هفدهم ادامه داشت.
آزمایش‌های جدید بر روی حیوانات آزمایشگاهی نشان می دهد که این گیاه همانند
یک داروی مسکن بر روی دستگاه عصبی مرکزی عمل می کند و به همین دلیل آرام
بخش است.
این گیاه به اشکال مختلفی از قبیل اسانس، عصاره روغنی،
روغن، پماد، کمپرس و دم‌کرده استفاده می‌شود. بادر
کار با الگوهای کندل استیک ( شمعی ژاپنی )
بیش از دو قرن پیش در ژاپن برای تحلیل قیمت برنج نمودارهای کندل استیک
اختراع شد. عمده این معروفیت و استفاده را ژاپنی ها مدیون “مانهیسا هما” در
قرن هفدهم میلادی می باشند حال آنکه بیش از دو دهه نیست که نمودارهای شمعی
در غرب رواج یافته است و دلیل عمده ترویج این نمونه نمایش نمودار در غرب
نیز مربوط به سیستم های رایانه ای می باشد. از لحاظ ماهیت، کندل استیک ها
یا برای ترسیم نمودارها و نمایش قیمت برای تحلیل تک
قانون اول:اگر فکر می‌کنی کاری اشتباهه، انجامش ندهقانون دوم:در صحبت‌ها همیشه دقیقا همون چیزی رو بگو که منظورتهقانون سوم:هیچ‌وقت طوری زندگی نکن که سعی کنی همه رو از خودت راضی نگه‌ داری؛ هیچ وقتقانون چهارم:سعی کن هر روز یاد بگیری و دست از یادگرفتن بر نداریقانون پنجم:در صحبت با دیگران هیچ‌وقت راجع به خودت بد حرف نزنقانون ششم:هیچ‌وقت دست از تلاش برای رسیدن به رویاهات بر ندارقانون هفتم:سعی کن راحت نه بگی، از نه گفتن نترسقانون هشتم:از بله گفتن
منِ استعلائی [transcendental I]
درباره «من» یا «نفس،» از دوره یونان تاکنون، در مکاتب مختلف فلسفی، سخن به میان آمده است. افلاطون و ارسطو هر یک به معنایی قائل به تجرد نفس بودند. در فلسفه‌ی جدید، دکارت، در قرن هفدهم، قائل به سه جوهر شد، که یکی از آنها نفس است، یعنی نفس دارای وجود مستقل است. اهمیت نفس در فلسفه‌ی دکارت به اندازه‌ای است که دو جوهر دیگر، یعنی خدا و جسم، در مقام اثبات، از دل آن برون می‌آیند. در قرن هجدهم، هیوم (1776-1711م.) وجود جوهری «من» را به چ

سه تا گربه دیدم . دیشب توی تاریکی کوچه مان سه تا گربه دیدم .از غصه های دلم و برای پرت کردن حواس مجروح خودم،قصد کرده بودم سالاد زمستانی درست کنم. لوازم سنگینش را خریده بودم و می رفتم سمت خانه، گل کلم و هویج و کرفس و اینطور چیزها . گربه ها جزء لاینفک محله ی ما هستند . اما این سه تا فرق داشتند، هر سه یک شکل و یک رنگ و یک اندازه بودند و در قاب نگاه من این طور جانمایی شده بودند : اولی داشت استخوان گردنی را که از پلاستیک زباله ها بیرون کشیده بود می لی
دعای روز هفدهم ماه مبارک رمضان
خدایا! از کودکی آموختم تو همانی که نامه نانوشته را می‌خوانی. حدیث دل جز به درگاه کبریایی‌ات بازگو نخواهم کرد و نامه دل جز در حریم امن‌ تو نخواهم گشود؛ باور دارم که از دلم آگاهی و نیاز دلم را بدون شرح و بیان خوب درمیابی. یاری‌ام کن تا جوارحی را که تو عطایم کردی جز در راه بندگی حضرتت، مصروف نسازم و رشته امیدم را جز به رحمت بی‌دریغت معطوف نکنم.ای آگاه به نهان دل‌ها! امروز تو را با زبان روزه‌داران چنین می‌خوانم: «
‫- سندروم "مونشهاوزن با وکالت" یه بیماری روانی بزرگسالانه.‫مونشهاوزن یعنی وقتی به خودت صدمه می‌زنی تا جلب توجه کنی. خودت رو مریض جلوه میدی، تا همه آماده باش درخدمتت باشن. از طرف دیگه، مونشهاوزن باوکالت، وقتیه که یکی دیگه رو مریض جلوه میدی تا بتونی ازش مراقبت کنی. تا بتونی نجاتش بدی...یا سعی کنی..و بقیه ببینن داری تلاش می‌کنی....
+‫ یعنی می‌گی اون همچین مشکلی داره؟‫- دارم میگم آدمایی هستن که همچین مشکلی داشته باشن. اکثراً مادرها. مادرهایی که ن
مشاوره دیجیتال مارکتینگ
روان‌شناسی علمی است که با استفاده از روش علمی به پژوهش و مطالعهٔ روان (ذهن)، فرایند ذهنی و رفتار در موجودات زنده می‌پردازد.[۱] به عبارت دیگر، روان‌شناسی به مباحث رفتار و فرایندهای روانی می‌پردازد. منظور از «رفتار»، کلیهٔ حرکات، اعمال و رفتار قابل مشاهدهٔ مستقیم و غیرمستقیم است؛ و منظور از مشاوره دیجیتال مارکتینگ«فرایندهای روانی»، مباحثی همانند احساس، ادراک، اندیشه (تفکر)، هوش، شخصیت، هیجان و انگیزش، حافظه و… ا
خواص درمانی بادرنجبویه
بادرنجبویه داروی مورد علاقه پزشک بزرگ ایرانی، ابوعلی‌سینا بود که جهت تقویت قلب و انبساط روح تجویز می کرده است
استفاده از این گیاه به عنوان یک داروی ضد افسردگی تا قرن هفدهم ادامه داشت. آزمایش‌های جدید بر روی حیوانات آزمایشگاهی نشان می دهد که این گیاه همانند یک داروی مسکن بر روی دستگاه عصبی مرکزی عمل می کند و به همین دلیل آرام بخش است.
این گیاه به اشکال مختلفی از قبیل اسانس، عصاره روغنی، روغن، پماد، کمپرس و دم‌کرده ا
Shirazart.blog.ir 
*Bay window ،پنجره بیرون نشسته: پنجره ای که نقشه ی کف آن سه ضلعی یا چند ضلعی باشد ، و از نمای طبقه ی اول پیشین ساختمان و گاه طبقات بالاتر ، بیرون زده باشد .
Bow window ، پنجره ی پیش آمده ی کمانی : پنجره ای با نقشه ی نیم دایره یا منحنی ، که از نمای پیشین طبقه ی اول یا گاه بالاتر بیرون نشسته باشد .
Casement window، پنجره ی چلیپایی : پنجره ای که به طور عمودی به قسمت ها یا قاب هایی تقسیم شود و بر محو طولی آن بچرخد و باز و بسته شود .
Chicago window، پنجره شیکاگویی : پنجر

ترس خارجی‌ها از نارضایتی مردم

برانکو و شفر بی تردید جزو بهترین خارجی های فوتبال ایران هستند که در میان هواداران پرسپولیس و استقلال محبوبیت زیادی کسب کرده اند. حتی برانکو ایوانکوویچ در مصاحبه ای تاریخی عنوان کرد: «از زمانی که من به ایران آمده ام دربی ها جذاب تر شده اند.» اما دو پیروزی خفیف در لیگ هفدهم و یک تساوی بدون گل در بازی رفت لیگ هجدهم سبب شده تا هواداران حتی از تیم های های که تحت هدایت سرمربیان خارجی هستند نیز ناراضی باشند. حالا
بیش از دو قرن پیش در ژاپن برای تحلیل قیمت برنج نمودارهای کندل استیک اختراع شد. عمده این معروفیت و استفاده را ژاپنی ها مدیون “مانهیسا هما” در قرن هفدهم میلادی می باشند حال آنکه بیش از دو دهه نیست که نمودارهای شمعی در غرب رواج یافته است و دلیل عمده ترویج این نمونه نمایش نمودار در غرب نیز مربوط به سیستم های رایانه ای می باشد. از لحاظ ماهیت، کندل استیک ها یا برای ترسیم نمودارها و نمایش قیمت برای تحلیل تکنیکال به کار می روند و یا به صورت منفرد ترک
دستور جلسه: 
بزگداشت میلاد امام حسین(ع) و حضرت عباس وامام سجاد علیهم السلام
برنامه ریزی برای برنامهی اردو 
ضبط پایانی سرود همگانی مدرسه وارسال به اداره
خلاصه ی مذاکرات
 در جلسه ای که در تاریخ هفدهم فروردین تشکیل شد پیرامون مناسبتهای در پیش صحبت شدوقرار  بر این شد برنامه های این هفته به مناسبت گرامیداشت این ایام برگزار شود. دادن شیرینی  وپخش مولودیه در این ایام پیشنهاد شد وهمچنین در مورد اردوی کل مدرسه به یکی از اماکن تفریحی روستا مطرح شد و
* ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ * در تاریخ هفدهم فروردین امسال طی جلسه ای که با حضور دلسوزان و فعالان فرهنگی روستا گرفته شد با تأسیس هیئت دانش آموزی فرهنگی مذهبی " انصارالمهدی " بر لزوم هدفمندی فعالیت های فرهنگی تأکید شد❗در این جلسه حاضرین متعهد به همکاری همه جانبه از جمله همکاری مادی شدند‼ طبق این جلسه آقایان علی احمدی ، حسین مرادی زاده ، ابراهیم زارعی علی ، ابراهیم زارعی کیدی ، موسی زارعی کیدی
دستور جلسه:
نظافت کلاسها ومحیط مدرسه در روزهای پاییان سال
برگزاری جشن سبزه ها وسفره ی هفت سین
مشخص کردن فعالیت هایی در ایام تعطیلات برای بچه ها 
خلاصه ی مذاکرات
در جلسه ای که در تاریخ هفدهم اسفند تشکیل شد در مورد جمع آوری وسایل اضافی در کلاسها ونظافت نماز خانه/ کلاسها/سالن ها  وحیاط مدرسه با کمک بچه های انجمن بهداشت عنوان شد.وهمچنین جشنی با عنوان جشن هفت سین ساده با همکاری خود بچه ها عنوان شد
مصوبات:
 نظافت هر کلاس توسط بچه های خود کلاس
نظافت
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
در تاریخ هفدهم فروردین امسال طی جلسه ای که با حضور دلسوزان و فعالان فرهنگی روستا گرفته شد با تأسیس هیئت دانش آموزی فرهنگی مذهبی " انصارالمهدی " بر لزوم هدفمندسازی فعالیت های فرهنگی تأکید شد
در این جلسه حاضرین متعهد به همکاری همه جانبه از جمله همکاری مادی شدند طبق این جلسه آقایان علی احمدی ، حسین مرادی زاده ، ابراهیم زارعی علی ، ابراهیم زارعی کیدی ، موسی زارعی کیدی ، اسحاق دادخدائی ،
طرز تهیه و تنظیم سس کچاپ خانگی قادر است لذت یک غذای سلامت را کامل شدن نماید . از در بین قفسه‌های منحصربه‌فرد سس در فروشگاه‌ها این دسته سس مدام بخشی از انتخاب‌های قطعی است . به‌راحتی می‌توان بیان کرد سس کچاپ محبوب‌ترین و پرکاربردترین سس‌هاست . این محبوبیت بی‌دلیل نیز نیست . کم نیستند کسانی‌که تصور میل کردن کشلقمه , لازانیا , گونه های ساندویچ و غیره فارغ از سس کچاپ برایشان ممکن نیست . خبر عالی این است که شما میتوانید سس کچاپ را خودتان صحیح
اعتراف ابن مغازلی به صحت حدیث غدیر
ابن مغازلی از علمای اهل تسنن پس از نقل حدیث غدیر می‌نویسد:
٣٩- قال: أبو القاسم الفضل بن محمد: هذا حدیث صحیح عن رسول الله صلى الله علیه وسلم وقد روى حدیث غدیر خم عن رسول الله صلى الله علیه وسلم نحو من مائة نفس منهم العشرة، وهو حدیث ثابت لا أعرف له علة، تفرد علی علیه السلام بهذه الفضیلة، لیس یشركه فیها أحد.
ابو القاسم فضل بن محمد گفته است: این حدیث صحیح (حدیث غدیر) از رسول خدا (صلی الله علیه و آله) روایت شده است و ح
دیدار دکتر محمدی راد
با مدیر رادیو شهر مراغه
حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمدی راد، رییس دانشکده علوم قرآنی مراغه، با همراهی ریاست اداره تبلیغات اسلامی مراغه؛ حجت الاسلام والمسلمین امیری و حجت الاسلام والمسلمین نقی زاده، مسؤل دفتر امام جمعه شهرستان، به مناسبت هفدهم مرداد ماه، روز خبرنگار، از رادیو شهر مراغه دیدار نمودند. (تصاویر دیدار)
ادامه مطلب
بالاخره سفر به غرب کشور، به سرزمین کردستان رو هم تجربه کردیم. بعد از ماجراهای پردردسر رزروِ جا؛ (که هتل گیرمون نیومد، اقامتگاه‌های بومگردی هم پر بودن و اتاق‌های مریوان هم دیگه امکان رزرو اینترنتی نداشتن، یه جای خسته‌ای رو توی شهر سنندج رزرو کردیم) چهارشنبه پونزدهم خرداد رفتیم کردستان...
- تجربه اول بود؛ فکر می‌کردم جاده‌ی اذیت‌تری داشته باشه ولی به لطفِ قرارگیری در مسیرِ کربلا، حداقل از نظر جاده‌ای اوضاع مساعد بود.- هوا در گرم‌ترین حال
باسمه تعالی
«ن والقلم و ما یسطرون»
خبرنگاران عزیز روزتان مبارکهفدهم مرداد روز بزرگداشت تلاشگران عرصه‌ اندیشه و قلم را حضور خبرنگاران عزیز کشور بویژه استان بوشهر خاصه در شهرستانهای عسلویه کنگان دیر جم تبریک عرض می‌نمایم ضمن پاسداشت یاد شهید محمود صارمی و دیگر شهدای خبرنگار، تلاش شما عزیزان را در اطلاع‌رسانی صادقانه و مسئولانه ارج نهاده و دست یکایکتان را در جهت تعامل و همکاری سازنده به گرمی می‌فشارم. در برهه‌ای زندگی می‌کنیم که فشار
نام اثر: ثبت با سند برابر است
کیفیت ها: full hd 1080p – hd 720p – sd 480p
مخاطب: بزرگسالان
نوع فیلم: سینمایی
محصول: ایران
موضوع: اجتماعی
نویسنده و کارگردان: بهمن گودرزی، زادهٔ هفدهم دی ماه ۱۳۵۷، کارگردان و مدیر تولید ایرانی‌ست. او فارغ‌التحصیل دانشگاه آزاد اسلامی با مدرک کارشناسی ارشد در رشتهٔ کارگردانی‌ست و فعالیت سینمایی خود را با فیلم همسفر مهدی فخیم زاده به عنوان دستیار کارگردان و برنامه‌ریز آغاز کرد.فعالیت حرفه ای خود را به عنوان دستیار کارگردا
دستور جلسه: 
بزگداشت میلاد امام حسین(ع) و حضرت عباس وامام سجاد علیهم السلام
برنامه ریزی برای برنامهی اردو 
ضبط پایانی سرود همگانی مدرسه وارسال به اداره
خلاصه ی مذاکرات
 در جلسه ای که در تاریخ هفدهم فروردین تشکیل شد پیرامون مناسبتهای در پیش صحبت شدوقرار  بر این شد برنامه های این هفته به مناسبت گرامیداشت این ایام برگزار شود. دادن شیرینی  وپخش مولودیه در این ایام پیشنهاد شد وهمچنین در مورد اردوی کل مدرسه به یکی از اماکن تفریحی روستا مطرح شد و
چیه این فوتبال؟ (این جمله رو به نظرم مثل شعر معروف سعدی که میگن سردر سازمان ملل‌ه – که البته میگن سردر یه بخش کوچیکی‌ه - باید به نقل از فردوسی‌پور سردر فیفا بنویسن!
بعد از حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا، واقعا نیاز بود که دنیا قشنگی‌هاشو بهمون نشون بده. و چه زیبایی بالاتر از دیدن بازی لیورپول – بارسلونا اون هم توی آنفیلد و اون هم با این پایانِ رویایی.
من وقتی عقلم رسید استقلالی شدم. همون پنج و شش سالگی. توی فوتبال اروپا هم برزیل رو به شکل کلا
حدیث شانزدهم
بهشت، پاداش عزاداری
قال علی بن الحسین السجاد علیه السلام:
ایما مؤمن دمعت عیناه لقتل الحسین و من معه حتی یسیل علی خدیه بوأه الله فی الجنة غرفا .
امام سجاد علیه السلام فرمود: هر مؤمنی که چشمانش برای کشته شدن حسین بن علی علیه السلام و همراهانش اشکبار شود و اشک بر صورتش جاری گردد، خداوند او را در غرفه های بهشتی جای می دهد.ینابیع الموده، ص .429
حدیث هفدهم
به یاد فرزندان فاطمه علیها السلام
قال السجاد علیه السلام:
انی لم اذکر مصرع بنی فاط
بسم الله النور

چهارشنبه بود همسرم گفتند فردا وسایل و جهیزیه را بیاریدمن فکر میکردم قرار است هفته بعد بریم چون همسرم گفته  بودن صاحبخانه کارای عقد مانده خانه را انجام دهد بعد برویمخلاصه ما تماس گرفتیم به باربر و پنجشنبه آمدند جهیزیه را بردند ما خودمان هم فکر کنم همان روز بعدازظهر رفتیمهفدهم ماه رمضان امسال بود که من همراه پدر و مادرم وارد خانه شدیم همسرم هم از قبل آنجا بودندهیچی اولش کمی به هم نگاه کردیم و بعد هم به آن همه کار و دیدیم باید
بسم الله الرحمن الرحیم
خواندن #یادت_باشد برای من حسِ دوگانه ای داشت. از یک طرف دوست نداشتم کتاب تمام شود. از طرفی اصلا نمی شد کتاب را زمین گذاشت. بارها و بارها با حمید و فرزانه خندیدم. لبخند زدم. گریه کردم. نماز خواندم. دویدم. قدم زدم. آرام شدم. و مگر زندگی همین ها نیست؟! هر چند اگر کوتاه باشد. اگر معنای زندگی را فهمیده باشی، دیگر چه فرقی می کند چند سال و چقدر و کجا. با کوله باری از کارهای نکرده و راه های نرفته، زود از دنیا می روی. دنیا برایت کوچک و ک
مطلبی کوتاه می نوسیم در معرفی عصر باروک با استناد از کتاب دنیای
سوفی از نویسنده ارزشمند یوستین گردر:

« لفظ باروک از واژه ای است که برای توصیف کردن مرواریدهای با اشکال نامنظم به
کار می رود. در قیاس با سبک ساده و موزون رنسانس، بی نظمی ویژگی باروک بود. قرن
هفدهم معروف به عصر باروک شده است و این به دلیل تضاد های آشتی ناپذیر این قرن
بوده است. هم کاخ های سر برافراشته را داریم و هم دیرهای دور افتاده. از یک طرف
خودنماییهای پر زرق و برق را داریم و از طر
در رفتن جان از بدن، گویند هر نوعی سخن
           من خود به چشم خویشتن، دیدم که جانم می رود

رکاب ۱۷(خانم)

اگر بعد این چندسال، حس ششمم نتواند بوی خطر را بفهمد، به درد لای ترک دیوار می خورم. از وقتی وارد ساختمان شدم به دلم شور افتاد.کلید را داخل در می اندازم. می توانم نگاه سنگین کسی که در کمینم است را حس کنم؛ اما راه برگشت ندارم. همسایه ها هم نیستند، برای عید فطر رفته اند سفر. تنها راه پناه بردن به خانه است. شاید هم اصلا احساسم اشتباه باشد. آرام رو
ساز بونگوس (Bongos)
بونگوس (به زبان اسپانیایی بونگو bongo) یک ساز پرکاشن آفریقایی-کوبایی است که از یک جفت درام کوچک با انتهای باز در دو اندازه متفاوت تشکیل شده است. در زبان اسپانیایی درام بزرگتر همبرا (hembra) به معنای مؤنث و درام کوچکتر ماچو (macho) به معنای مذکر است.
ساز کنگا (Conga)
کنگا (conga) که به عنوان تومبادورا (tumbadura) نیز شناخته می‌شود درامی بلند و باریک و دارای یک سر  است منشاء این ساز از کوبا است.
ساز فیلد درام (Field Drum)
ساز فیلد درام از نظر طبقه‌بندی در
دانلود رایگان کتاب مسئله اسپینوزا pdf اثر اروین د‌ یالوم
کتاب نایاب “ مسئله اسپینوزا ” پژوهشی ارزنده از دکتر اروین د.یالوم می‌باشد. کتاب مسئله اسپینوزا اثری روان‌کاوانه و در عین‌حال فلسفی، بر نگرش و تفکر فیلسوف بزرگ، اسپینوزا می‌باشد.
دانلود کتاب مسئله اسپینوزا را به دانشجویان و پژوهشگران فلسفه توصیه می‌کنیم.
سال‌هاست
که می‌خواستم در مورد این متفکر دلیر قرن هفده بنویسم. او در جهان بسیار
تنها بود – بدون خانواده، بدون عضویت در جامع

صوت سخنرانیِ رمضانی رهبر انقلاب در سال۵۳ در مسجد امام حسن مجتبیعلیه‌السلام مشهد مقدس 

•  جلسه اول       حجم: 6 مگابایت     مدت: 14 دقیقه

•  جلسه دوم     حجم: 6 مگابایت      مدت: 14 دقیقه

• جلسه سوم      حجم: 5 مگابایت     مدت: 11 دقیقه

• جلسه چهارم     حجم: 6 مگابایت     مدت: 14 دقیقه 
• جلسه پنجم    حجم: 6 مگابایت     مدت: 14 دقیقه 
• جلسه ششم    حجم: 5 مگابایت   مدت: 12 دقیقه 
• جلسه هفتم     حجم: 4 مگابایت     مدت: 9 دقیقه 
• جلسه هشتم    
دانلود کامل سریال زوج یا فرد بالینک مستقیم
دانلود تمامی قسمت های سریال زوج یا فرد با لینک مستقیم
دانلود کامل سریال زوج یا فرد با کیفیت HD
دانلود رایگان سریال تلویزیونی زوج یا فرد با کیفیت 720p HDTV
سریال زوج یا فرد به کارگردانی محمدحسین لطیفی
قسمت اول 1 تا هفدهم 17 آماده دانلود

کارگردان: محمدحسین لطیفی | ژانر: کمدی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: نوروز 1398
تعداد قسمت ها: 15 اپیزود | مدت زمان هر قسمت: 45 دقیقه | کیفیت: 720p
فرمت: MKV | حجم: 300 مگابایت + 150 مگابایت
روز به لطف حضور مدیران تو نمایشگاه, معمولی بود نه اونقدر خلوت که بتونم زودتر از ساعت سه نهار بخورم نه اونقدر شلوغ که مجبور بشم چندین کار رو موازی پیش ببرم, لب تاپ رو برداشتم یه اتاق خنک پیدا کردمو نشستم به انجام دادن کارها و تهیه گزارشها...
آخر وقت با یکی از همکارها رفتم داروخانه نزدیک دفتر چند تا خنزر پنزر بهداشتی معمولی داخلی خریدم سیصدهزارتومان کارت کشیدمو خارج شدم...
سه ماهه حقوق نگرفتم البته به لطف سخاوت پدر و همسرم خیلی بی پولی نکشیدم ول
روز به لطف حضور مدیران تو نمایشگاه, معمولی بود نه اونقدر خلوت که بتونم زودتر از ساعت سه نهار بخورم نه اونقدر شلوغ که مجبور بشم چندین کار رو موازی پیش ببرم, لب تاپ رو برداشتم یه اتاق خنک پیدا کردمو نشستم به انجام دادن کارها و تهیه گزارشها...
آخر وقت با یکی از همکارها رفتم داروخانه نزدیک دفتر چند تا خنزر پنزر بهداشتی معمولی داخلی خریدم سیصدهزارتومان کارت کشیدمو خارج شدم...
سه ماهه حقوق نگرفتم البته به لطف سخاوت پدر و همسرم خیلی بی پولی نکشیدم ول
یکی از چیزهایی که توی زندگیم (منظورم از زندگی بیشتر همین زندگی مجازی‌ و سرزمین دوم‌ه) بهش افتخار می‌کنم اینه که چهار سال پیش، یه پروژه شخصی کوچیکی شروع کردم، بهش پروبال دادم، بزرگش کردم تا رسیده به جایی که ثمر داده، دیده میشه و داره به کار یه جامعه مخاطب نسبتاً گسترده میاد. بله... بهانه روزنوشت امروز سایت شخصی‌مه که این روزها دیگه کامل در اختیار مسابقات داستان نویسی قرار گرفته و روزانه بیشتر از هزار بازدید یکتا پیدا کرده...قبلاً هم از این
بیوگرافی محمد اقبال لاهوریمجموعه: زندگینامه شعرا و دانشمندان
بیوگرافی محمد اقبال لاهوریمحمد اقبال لاهوری در سال 1256 شمسی در یک خانواده متدین در شهر سیالکوت پاکستان به دنیا آمدپدرش بازرگان بود و اجدادش همه از برهمنان کشمیر بودند که در قرن هفدهم به دین اسلام مشرف گشتند.محمد تحصیلات خود را با قرآن در یکی از مساجد زادگاهش شروع کرد و بعد از اتمام دوره مکتب برای گذران دوره‌های ابتدائی و متوسطه به کالج رفت.
ادامه مطلب

می‌کند غروبْ آفتاب و می‌کنی طلوع در خیالِ من                   
می‌شود زلال‌و پرستاره طاقِ آسمانِ حس‌و‌حالِ من
دست برنمی‌کَنم به‌هیچ حالت از طراوتِ خیالِ تو         
‌ای فروغ چشم ‌و روشنیِ راه و آفتابِ بی‌زوالِ من!
شلمان؛ هفدهم مهر 1398 خورشیدی-داوود خانی خلیفه‌محله
توضیحات فایل
کاربران گرامی ،محتوای این فایل شامل تست های کتاب ICDL (سطح دو) اثر مهندس سبز علی گل و مهندس سید علی موسوی با فرمت pdf در ۷۸ صفحه می باشد که پس از پرداخت آنلاین،می توانید این محصول را از وبسایت دریافت و دانلود نمایید.
نگاهی مختصر بر کتاب:
این کتاب در ۲۵ فصل و مکمل کتاب سطح یک ICDL واژه پرداز ، صفحه گسترده ، استفاده از پایگاه داده (Word ، Exel ، Accsses ، power point) پرداخته
کتاب ICDL سطح دو, منبعی جامع و مفید برای کلیه دانش پذیران و شرکت کنندگان آزمون ICDL
چکیده
فمینیسم مفهومی اجتماعی است و ارائه تعریفی دقیق از آن با توجه به شاخه‏ ها و گرایش‏های مختلف آن کاری دشوار است. در مجموع می‏توان این جریان را طرز تفکری دانست که حقوق اجتماعی و سیاسی زنان را با حقوق مردان برابر می‏داند و برای تحقق آن از هیچ کوششی فروگذار نیست. به باور نظریه ‏پردازان فمینیستی، سرآغاز این جنبش به قرن هفدهم برمی‏گردد، ولی حرکت سامان‏دهی شده آن به قرن نوزدهم در کشور فرانسه بر می‏گردد که با اعتراض به مردسالاری آشکار حاکم
نشست
«شاهنامه خوانی»کتابخانه عمومی اشراقی روزسه شنبه، هفدهم مهر ماه سالجاری باحضورجمعی ازاعضای این کتابخانه برگزارشد.

دراین نشست،شاهنامه
خوانی توسط دبیر محترم خانم فرانک فرقانی قرائت شد و دانش آموزان و علاقمندان با
روش شاهنامه خوانی آشنا شدند.

گفتنی است نشست‌های کتاب‌خوان کتابخانه‌ای باهدف افزایش ضریب نفودنشست‌های کتاب‌خوان و سهولت بهره‌مندی آحادمردم؛ درکتابخانه‌ها برگزار می شود که در این جلسات کتابداران، نویسندگان، شخصیت
تصور من از آینده ؟ کار سختیه . اینده مبهمه . مخصوصا اینده دور مبهم تر :/ 
الان سال ۱۴۱۸ است. هفتم مارچ سال دوهزار و چهل معادل هفدهم اسفند سال یک هزار و چهارصد و هیجده .من در آستانه چهل سالگی قرار دارم . 
خانه ای در حومه شهر. 
الان ساعت چهار و هشت‌ دقیقه‌ بعدازظهر است و من باید یک ساعت پیش برای آماده سازی و تنظیم صدا در سالن اجرا میبودم, دیر شده اما خب هنوز هم میشود بلند شد و رفت 
چند ساعت پیش با بچه‌ های تئاتر درباره سبک فوویسم حرف میزدیم, خیلی سعی
بسم الله الرحممن الرحیم ./
عنوان پست رو که نوشتم چشام پر شد و با ب بسم الله اشکام ریخت! من خوش خیالم که فک میکنم منو میخوای! اصن ادم باید خوش خیال باشه... میدونی؟‌صبح با حال بدی بیدار شدم ، تموم دهنم پر آب بود و حالت تهوع بدی داشتم ، به خاطر معدم ... رفتم دستشویی اب زدم به سر و صورتم فک کردم دو سه نصف شب‌باشه ، تاریک بود، ساعتو نگاه کردم، پنج صب بود! نماز خوندم! امروز از چله ی زیارت عاشورا روز هفدهم بود! امروز مهمون داشتم گفتم شاید نرسم بخونمش بعد نم
صحیفه سجادیه مجموعه دعاهای نقل شده از امام سجاد علیه السلام است.تعداد دعاها ۵۴ است.
فهرست این دعاها عبارتند از:

۱.حمد الهی۲.درود بر پیامبر۳.فرشتگان مُقرّب ۴.پیروان پیامبران ۵.خویشتن و دوستان۶.صبح و شام۷.بلا و سختی۸.اخلاق ناپسند۹.طلب آمرزش۱۰.پناه‌بردن به خدا۱۱.عاقبت به خیری۱۲.اعتراف و توبه۱۳.طلب حاجت۱۴.دادخواهی از ستم۱۵.هنگام بیماری۱۶.طلب آمرزش۱۷.شر شیطان۱۸.دفع بلا۱۹.طلب باران۲۰.مکارم الاخلاق۲۱.اندوه از خطا۲۲.هنگام سختی۲۳.تندرستی۲۴.پدر
حضور در غزوات
نوشتار اصلی: غزوات پیامبر
امام علی(ع) در غزوات و سریه‌های صدر اسلام، نقش مؤثری داشت و در همه غزوات جز غزوه تبوک همراه پیامبر(ص) جنگید.[۱۷۵] امام علی(ع) در بسیاری از غزوات پرچم‌دار اصلی سپاه اسلام بود.[۱۷۶] او همچنین در جنگ‌هایی که عموم مسلمانان در آن فرار کردند، در کنار پیامبر باقی ماند و به جنگ ادامه داد.[۱۷۷]
جنگ بدر
جنگ بدر، نخستین جنگ با فرماندهی پیامبر(ص)، میان مسلمانان و مشرکان قریش بود که در جمعه هفدهم رمضان سال ۲ق در کنار چ
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_هفدهم
.
فهمیدم جواب داره ولی ذکر میگه که نخواد جواب بده 
یه نگاه بهش کردم
- میشه دو دقیقه برم اتاق کناری
تعجب تو چهره اش موج زد
- بله.بفرمایید
- ممنون
می دونستم اذیت می شه من دشمنی با اون نداشتم نمی خواستم اذیت بشه وقتی اومدم کمک
رفتم تو اتاق در رو بستم
موهام رو بافتم و با کش جوری بستمش که بیرون نباشه
روسریم هم از این روسری بلند ها بود
موهام رو تو کردم و روسری رو مرتب بستم
آستین های مانتو ام رو هم کشیدم پایین
رفتم بیرون
- خب ف
  قرارداد دو بازیکن تیم پدیده شهرخودرو با این باشگاه تمدید شد.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی شهرخودرو خراسان، مدیریت این باشگاه در ادامه فعالیت خود در نقل و انتقالات تابستانی 98، موفق شد پس از مذاکراتی طولانی، قرارداد سعید صادقی، عنصر هجومی و علی نعمتی، مدافع جوان خود را به مدت سه و چهار سال دیگر تمدید کند. بدین ترتیب این دو بازیکن علی‌رغم پیشنهادات فراوانی
در همایش تاریخ و فلسفه علم در دانشگاه شریف، ساعت شنبه 14 اردیبهشت ساعت 10 صبح، اینجانب سخنرانی درباره اتمگرایی کلام ارائه خواهم داد که چکیده سخنرانی را در ذیل ملاحظه می فرمایید. از تشریف فرمایی علاقه مندان خوشحال خواهم شد.

اتم­گرایی کلام؛ مادی­گرایی در فیزیک

بنفشه افتخاری
چکیده

تاریخچه اتم­گرایی، به یونان باستان می­گردد. اتم­گرایی
یونان، نظریه ماتریالیستی (مادی­گرا)، علی و مکانیکی بود. اتم­گرایی، چه اتم­گرایی
یونان و چه اتم­گرایی جد
اصول سلامت روان ١-آرامش: بدون تردید آرامش اولین شرط روان سالم است و در سایه آن می‌توان به شکل متعادلی به سایر امور زندگی و پیشرفت هم رسید.این
تغییرات در گستره هنجار جامعه قرار نمی­گیرند و به­صورت واضح غیرعادی و
بیمارگونه و مداوم یا عودکننده هستند( همان­جا؛ سادوک۲، سادوک و رالز۳،
۲۰۰۹) . گرچه WHO از سال ١۹۴۶ میلادی برای سلامت تعریف سه بعدی زیستی،
روانی و اجتماعی را بیان کرده است، اما در بیشتر کشورها دو بعد روانی و
اجتماعی سلامت تا حد زیادی ب
ماجرای علی علیپور و پرسپولیس به ساعات پایانی خود رسیده، اگر سرمربی آرژانتینی رضایت کتبی خود را بابت این جدایی اعلام و به باشگاه ارسال کند.
آقای گل فصل هفدهم فوتبال ایران و برترین گلزن پرسپولیس در فصل گذشته بابت تمامی اتفاقاتی که متوجه اوست گلایه دارد و البته در میان آنها به دنبال بلندپروازی و حضور در فوتبال اروپاست تا این شانس بزرگ را از دست ندهد. درست دقایقی بعد از باخت پرسپولیس در تبریز که برابر تراکتور و در شرایطی که از همان لحظات انتقاد
اگر اهل کتاب و کتاب‌خوانی باشید حتما از دیدن فهرست‌های بهترین کتاب‌های دنیا هیجان‌زده‌ می‌شوید. البته فهرست‌های مختلف و متنوعی درباره بهترین رمان های جهان و کتاب‌های مختلف وجود دارد و قطعا اختلاف نظرهایی میان افراد مختلف درباره انتخاب محتوای این فهرست‌ها وجود دارد. اما واقعیت این است که هر رمانی که بتواند به یکی از این فهرست‌ها راه پیدا کند قطعا حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و بالاخره از ابعادی قابل‌اعتنا و بررسی است. در ادامه از ب
جرم‌شناسی، شاخه‌ای از علوم جنایی که با روش علمی و عینی به تحلیل علل و عوامل زیستی، روانی و اجتماعیِ پیدایش جرم، به هدفِ پیشگیری از وقوع جرم و اصلاح و درمان بزهکاران، می‌پردازد.
زمان پیدایش جرم شناسی[ویرایش]
از نیمه‌های قرن یازدهم/ هفدهم با رونق علومچهره‌شناسی، جمجمه‌شناسی و مطالعات انسان‌شناسی، تحقیقات علمی درباره علل ارتکاب جرم آغاز شد؛ از جمله درباره رابطه چهره با ویژگی‌های افراد، رابطه بیماری‌های روانی با جرم و تأثیر محیط
دانلود رایگان فصل پنجم انیمیشن زیبای بره ناقلا Shaun the Sheep S05 2016
Shaun the Sheep S05 2016 به زبان اصلی با کیفیت عالی 720p HDTV
“دانلود انیمیشن سریالی بره ناقلا همراه با لینک مستقیم”
“قسمت 20 (آخر) فصل 5 اضافه شد”

نام سریال: بره ناقلا | ژانر فیلم: انیمیشن، کمدی، خانوادگی | تاریخ انتشار فصل پنجم: سال2016
زبان فیلم: صامت (بی کلام) | زیرنویس فارسی: ندارد | مدت زمان هر قسمت: 7 دقیقه
کیفیت: HDTV | حجم هر قسمت: 80 مگابایت | امتیاز فیلم: 8.3 از 10
خلاصه داستان:انیمیشن سریالی بره ناقل
جمهوری
نائورو در هفدهم ماه می سال ۱۹۶۸ [۲۷ اردیبهشت ۱۳۴۷] اعلام استقلال کرد. این کشور
جزیره ای کوچک در منطقه میکرونزی قاره اقیانوسیه است که در سال ۱۹۶۸ استقلال خود
را از کشورهای استرالیا, نیوزیلند و بریتانیا را بدست آورده است. نائورو با ۹۳۰۰
نفر جمعیت، کم‌جمعیت‌ترین کشور جهان پس از واتیکان و کوچک‌ترین جمهوری در جهان(جمهوری
هند دارای بزرگترین جمهوری جهان از جهت جمعیت و تنوع اقوام و ادیان) است. 
گرز - زمانی این سلاح جنگی نماد قدرت سلطنتی بود
اسم : جعفر لقبها : صادق- مصدق - محقق - کاشف الحقایق - فاضل - طاهر - قائم - منجی - صابر کنیه : ابوعبدالله - ابواسماعیل - ابوموسی نام پدر : حضرت امام محمد باقر ( علیه السلام ) نام مادر : فاطمه ( ام فروه ) دختر قاسم بن محمد بن ابی بکر زمان تولد : هفدهم ربیع الاول سال 83 هجری در روز جمعه یا دوشنبه ( بنا بر اختلاف ) در هنگام طلوع فجر مصادف با میلاد حضرت رسول . بعضی ولادت ایشان را روز سه شنبه هفتم رمضان و سال ولادت ایشان را نیز برخی سال 80 هجری ذکر کرده اند . محل تولد :
مرغ عشق با نام علمی Melopsittacus
undulatus ، پرنده ایست اهلی از راسته طوطی سانان که خواستگاه اصلی آن به
کشور استرالیا برمی گردد. در اواخر قرن هفدهم، هزاران قطعه از دسته های
وحشی این پرنده، در جنگل های استرالیا دیده شد و در اوایل قرن هجدهم توسط
جورج شامو که مدیر جانور شناسی موزه بریتانیا بود، وارد اروپا شد .  در
اواسط قرن هجدهم، یک زیست شناس به نام جان گولد به استرالیا آمد و چندین
قطعه از مرغ عشق را به انگلستان برد این پرنده بنام باجریگار در بین مردم
بسم الله الرحمن الرحیم- نقدی بر کتاب اقای هنری
مارتن- نویسنده- ورا-اردلی  مترجم
اقای  سهیل اذری – قرون هفدهم وهیچدهم
میلادی  انگلستان فاصله کمی از قرون وسطی
گرفته بود- سلاطین انگلستان بخوبی درک کرده بودند که مذهب جایگاه ویژه دارد
وتاث4یرات شگرف درجامعه دراینده خواهد گذشت وکارانهارا اسان خواهد کرد ورهبری این
مذهب هم باانها خواهد بود وجنبه مقدس به سلطنت انها خواهد داد- باوجود انکه بخش
انگلیسی  بریتانیا عقب مانده ترین بخش
انگلستان بود وایر
مطلبی کوتاه می نوسیم در معرفی عصر باروک با استناد از کتاب دنیای
سوفی از نویسنده ارزشمند یوستین گردر:

« لفظ باروک از واژه ای است که برای توصیف کردن مرواریدهای با اشکال نامنظم به
کار می رود. در قیاس با سبک ساده و موزون رنسانس، بی نظمی ویژگی باروک بود. قرن
هفدهم معروف به عصر باروک شده است و این به دلیل تضاد های آشتی ناپذیر این قرن
بوده است. هم کاخ های سر برافراشته را داریم و هم دیرهای دور افتاده. از یک طرف
خودنماییهای پر زرق و برق را داریم و از طر
هفدهم که نتایج اومده خیلی خوشحال شدم،اونقدر تعجب کردم که به کلی وبلاگ رو یادم رفت!
فکر کنین اولین اولویت تون اوکی شه،خیلی حس خوبی بود،به قول پدرم بعده شادی کردن و جشن گرفتن استرس اومد سراغم و یه مقدار ترس،از اینکه باید با خودم چی ببرم چیکار کنم فلان وسیله فلان چیز...
جای خوب مسئله این بود که یکی دوتا دوست رو اونجا دارم و یه سری اشنا هم دارن همزمان بامن به اونجا میرن،تونستم یه سری اطلاعات راجب شرایط اونجا به دست بیارم.
خدا روی منو دیده بود که شن
امام صادق علیه السلام که ششمین امام معصوم است و مذهب شیعه را با نام او به عنوان مذهب جعفری می شناسند، در سال 80 یا 83 قمری در مدینه به دنیا آمد و پس از رحلت پدر، رهبری فکری و سیاسی شیعیان اصیل پیرو مذهب امامیه را بر عهده گرفت. آن حضرت تا سال 148 قمری در قید حیات بود. در این مدت هزاران شاگرد در محفل درسش حاضر می شدند و مورد ستایش تمامی عالمان عصر خویش بود. در متون دینی شیعه، چندین هزار روایت از آن حضرت در تفسیر، اخلاق و به ویژه فقه، رسیده که باعث عظمت

ویدیوی تازه دیگری از حکاکی لیزری  قطعات صنعتی با دستگاه روتاری، حکاکی لیزری لوگو و آرم روی قطعات صنعتی مدور با دستگاه حکاکی لیزری  صنعتی و روتاری ،در کارگاه حکاکی حمید
حک حمید با بیش از 15 سال سابقه درخشان در صنعت حکاکی افتخار دارد در زمینه خدمات حکاکی فلزات و غیر فلزات با ماشین های پیشرفته لیزر ، پانتوگراف و CNC پاسخگوی نیازهای صنعتگران محترم و عموم اصناف باشد.
برای مشاهده نمونه کارهای حکاکی قالب بیشتر به وبسایت کارگاه مراجعه فرمایید:
ht
بازدهی یک آگهی به عوامل بسیاری بستگی دارد. عواملی مثل
محصول یا خدمات، قیمت کالا یا خدمات، مکان و موقعیت فروشگاه یا مرکز خدمات و
ترویج: (4P بازاریابی)، تیتر (خیلی مهم) و متن مناسب و ترغیب کننده و...
اما یکی از مهم ترین فاکتورهای بازدهی آگهی تکرار در آن
است؛ به طوری که زمانی که مخاطب به خدمات یا کالای تبلیغ شده نیاز پیدا کند، مرکز
خدمات یا فروشگاه X
که تبلیغات پی در پی داشته است جزو اولین گزینه‌های او می شود.
اما داستان یک آگهی در تکرار چگونه پیش می
توضیحات فایل:
دانلود خلاصه کتاب برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات دکتر شیر محمدی
دانشجویان و کاربران گرامی ،این فایل حاوی مطالعه خلاصه کتاب برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات دکتر علی حاج شیر محمدی می باشد که با فرمت پاورپوینت در ۱۴۴ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تنظیم گردیده است.
خلاصه کتاب برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات دکتر علی حاج شیر محمدی شامل ۲۴ فصل با عناوین زیر میباشد:
فصل اول :مدیریت فنی (حفاظت فنی،تروتکنولوژی)
فصل دوم :شرایط فعلی نگهداری وتع
دکتر جان کوپر که درلندن مرکز شیعه شناسی تأسیس کرد، در ابتدا اصلاً
مسلمان نبود. در دانشگاه پزشکی اهواز تدریس می کرد که با دانشجویی آشنا شد به نام
حامد جرفی. حامد که در رشته زبان های انگلیسی و فرانسه تحصیل می کرد و علاوه بر آن
به زبان عربی نیز مسلط بود، صفحاتی از نهج البلاغه را برای استاد ترجمه کرد. کوپر
محو معانی بلند و کلمات حکیمانه مولا شد. گفت: علی روانشناس بزرگی است. اسلام آورد
و بعد تصمیم گرفت مدتی را با حامد همخانه شود بلکه از رفتار او آداب
به گفته مقامات عراقی تصمیم آقای عبدالمهدی برای سفر به عربستان گرفته شده، اما اینکه این سفر قرار است چه زمانی صورت بگیرد، مشخص نیست.
در این رابطه، منابع آگاه در عراق دیروز گفته بودند که وی قرار است چهارشنبه هفته جاری به ریاض برود.
یک منبع آگاه به پایگاه خبری «بغدادالیوم» گفت که یک هیات بلندپایه عراقی به ریاست عادل عبدالمهدی نخست وزیر این کشور چهارشنبه هفته جاری قرار است در یک سفر رسمی به عربستان سعودی برود.
منبع مذکور که نخواست نامش فاش
روبر دوم ٩٧٢-١٠٣١ م پادشاه فرانسه، ٩٩٦-١٠٣١ م
لوئی هفدهم ١٧٨٥-١٧٩٥ م ولیعهد لوئی شانزدهم و پادشاه اسمی فرانسه
آلفرد دو وینی ١٧٩٧-١٨٦٣ م شاعر و نمایشنامه‌نویس فرانسوی
ویلهلم کنراد رونتگن ١٨٤٥-١٩٢٣ م فیزیک‌دان آلمانی و کاشف اشعه ایکس
کارل مانهایم ١٨٩٣-١٩٤٧ م جامعه‌شناس زادۀ مجارستان
گلوریا سوانسون ١٨٩٩-١٩٨٣ م بازیگر آمریکایی
ایساکو ساتو ١٩٠١-١٩٧٥ م نخست‌وزیر ژاپن، ١٩٦٤-١٩٧٢ م
جیمز کالاهان ١٩١٢-٢٠٠٥ م نخست‌وزیر بریتانیا، ١٩٧٦-١٩٧٩ م
معمولاً خانه حراج  (Auction House) به مکانى که مزایده در آن برگزار میگردند گفته میشود.
خانه حراجى  یک  نوع موسسه  (بنگاه) تجارتى براى برگزارى مزایده  میباشد . 
 این موسسه ها برگزار کننده ، مزایده هاى خاصى از نظیر  آثار هنری ، کالکشن و آنتیک براى خرید و مى باشد و معمولاً به صورت واسطه (دلال) مبلغى درصد کمیسون از  خرید و فروش اموال میگیرد. 
خانه های حراجی براى اولین بار در قرن هفدهم آغاز به کار نمودند. آکشنزورک استکهم (‏Stockholm Auktionsverk)  اولین خانه حراجى

معرفی رشته روانشناسی و گرایش های آن
روانشناسی علم مطالعهٔ رفتار و فرایندهای ذهنِ موجود زنده بخصوص انسان بر اساس روش علمی است. این مقاله به معرفی رشته روانشناسی می پردازد.
در یک تعریف ساده ، روانشناسی علم کشف دروغ های است که می گوییم و تعیین حد و مرز راست هاست.
رشته روانشناسی یکی از علوم کاربردی می باشد که به یافتن ارتباط ذهن و روح آدمی با مفاهیمی چون رشد، سلامت و رفتار های اجتماعی می پردازد.
آغاز روانشناسی بصورت آکادمیک به اواخر قرن هفده
صوت: URL
خلاصه جلسه هفدهم:  علل مستقیم بیماری

موارد ابتلا و گناه و اجل که در جلسه قبل گفت شد علت اول (بین علت‌ها علل اول) غیر مستقیم ببوده و علل مستقیم نیست باید چیز دیگری (غذا و نوشیدنی و هوا و فضا و ژن و اختلاف طبایع و مواردی )باشد تا علت تحقق بیماری باشد و بدن بواسطه آن بیماری شود
گناه موجب می‌شود که ساعت بیولوژیکی بدن به هم بریزد
بیشتر صحبت در پزشکی در حول این علل مستقیم است
اولین علل مستقیم:  زیاد خوردن (اسراف در خوردن)

اصل اول طب اسلامی است 

تبلیغات

محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

من و زندگی setayesh raoufi ممات معرفی کسب و کارهای اینترنتی پر سود با بینجو خواهی یافت! اخبار بازی زیست یار شورای دانش آموزی محبان فاطمه (س) مقاله های آموزشی بک لینک و افزایش رتبه وب سایت در گوگل نصب جک آرام بند در رشت