ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

یادداشت شانزدهم.

مراسم عزاداری روضه و سینه زنی شانزدهم شهریور 1398 هیات عزاداران حضرت ابوالفضل علیه السلام در حسینه حضرت ابوالفضل علیه السلام مداح: آقای صاحبعلی مقدم زاده و آقای اسماعیل داوری و آقای محمد چاپاری دریافت فایل صوتی شهادت حضرت علی اصغر علیه السلام
دانلود رایگان قسمت شانزدهم 16 سریال نهنگ آبی
قسمت شانزدهم 16 سریال نهنگ آبی به کارگردانی فریدون جیرانی
سریال نهنگ آبی قسمت ۱۶: زندانی
کارگردان: فریدون جیرانی | ژانر: درام، معمایی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: زمستان 1397
تعداد قسمت ها: نامشخص | مدت زمان هر قسمت: یک ساعت | کیفیت: WEB-DL
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: سعید ملکان
خلاصه داستان: بعد از حذف پرویز، آرمین، مروارید و نادر در شرایط جدیدی قرار می گیرند، شرایطی که آنها را درگیر بازی
قسمت 16 شانزدهم سریال گاندو Serial Gando Tv3

گاندو
به کارگردانی جواد افشار از شبکه سوم پخش می شود. بازیگران گاندو داریوش
فرهنگ، پیام دهکردی، لیلا اوتادی، سارا خویینی ها و ... هستند. داستان
گاندو درباره ماجرای جیسون رضائیان است.

لینک دانلود سریال گاندو Serial Gando
دانلود رایگان قسمت شانزدهم 16 سریال نهنگ آبی
سریال نهنگ آبی قسمت ۱۶: زندانی
کارگردان: فریدون جیرانی | ژانر: درام، معمایی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: زمستان 1397
خلاصه داستان: بعد از حذف پرویز، آرمین، مروارید و نادر در شرایط جدیدی قرار می گیرند، شرایطی که آنها را درگیر بازی
دانلود رایگان قسمت شانزدهم 16 سریال نهنگ آبی با شش کیفیت
 Blue Whale Series E16 1080p
سریال نهنگ آبی قسمت 16 شانزدهم: زندانی
(( لینک های دانلود قرار گرفت ))
کارگردان: فریدون جیرانی | ژانر: درام، معمایی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: زمستان 1397
خلاصه داستان: بعد از حذف پرویز، آرمین، مرواری
تقویم شیعه
شانزدهم شوال
جنگ حمراء الاسد
در این روز در سال ۳ هجری قمری جنگ حمراء الاسد اتفاق افتاد. «حمراء الاسد» نام مکانی در اطراف مدینه است. بعد از جنگ احد و آمدن مسلمانان به مدینه، پیامبر صلی الله علیه و آله برای آن که مبادا قریش مراجعت کنند و به مدینه حمله نمایند امر نمود تا بلال ندا دهد: امر خداوند متعال است که باید آنان که در احد حاضر بوده‌اند و جراحت دیده‌اند به تعقیب دشمن بروند. اصحاب کار معالجه را رها کردند و لباس رزم پوشیدند. امیر ال
Shirazart.blog.ir 
۴- گرافیت به عنوان یک ابزار طراحی در چه قرنی به کار رفته است ؟ 
      ۱- چهاردهم           ۲- شانزدهم            ۳- هجدهم          ۴- نوزدهم 
******** جواب : گزینه ۲
۵- یکی از وسایل قدیمی در طراحی است .
     ۱- گچ         ۲- مرکب        ۳- زغال        ۴- مداد
******* جواب : گزینه ۳
۶- شناخت ویژگی های ...........و وسایل بر شیوه های هنری تاثیر دارد .
       ۱- شکل         ۲- سبک           ۳- طراحی           ۴- مواد 
********* جواب: گزینه ۴
شرح دعای روز شانزدهم ماه رمضان

اللهمّ وَفّقْنی فیهِ لِموافَقَةِ الأبْرارِ                            خدایا توفیقم ده در آن به سازش کردن نیکان

وجَنّبْنی فیهِ مُرافَقَةِ الأشْرارِ                                  و دورم دار در آن از رفاقت بدان

وأوِنی فیهِ بِرَحْمَتِکَ الی دارِ القَرارِ                          و جایم ده در آن با مهرت به سوی خانه آرامش

بالهِیّتَکِ یا إلَهَ العالَمین                  
اضافه کردن یک لایه ی ماسک
لایه های ماسک از ابزارهای ضروری در کار با فتوشاپ است. در اینجا وارد جزئیات آن نمی شویم ولی برای اضافه کردن یک لایه ی ماسک ابتدا لایه ی مورد نظر را انتخاب کنید سپس روی آیکن Layer Mask در پایین پنل لایه ها کلیک کنید.
ادامه مطلب
دوست دارم یه جور دیگه زندگی کنم.
سرم تو لاک خودم باشه.. از آدمایی که انرژی منفی دارن تا جایی که میتونم دور شم.
شیک بگردم.. ورزش کنم.. واسم مهم نباشه درآمدم کمه.. بیشتر مواظب خودم باشم..
کمتر عصبانی و بیشتر مهربون باشم.. جوگیر نشم.. به آدمایی که ندارم فکر نکنم..
کتابای خاص بخونم.. کتابایی رو که نیمه تموم گذاشتم تموم کنم.. خوش بگذرونم..
بیشتر تلاش کنم.. هر شب با خدا حرف بزنم.. کمتر حسودی کنم.. از چیزای کوچیک لذت ببرم..
پروژه ای که توی فکرش هستم رو کم کم شروع
هو سمیع
.
#قسمت_شانزدهم
.
از آرزو که جویای اوضاع شدم فهمیدم سعید از مریدهای مولوی است و مولوی سفارش کرده بوده من رو بیاره به عنوان دوست خونشون تا چند روزی با ریش سفید ها در مورد پزشک خانه ی بهداشت صحبت کنه
با کار مولوی اینجور به نظر می رسید که تنها خانواده ی مورد اعتماد در روستا واسه من فقط این زوج جوون اند
ادامه مطلب
یار خوش چیزی است؛ زیرا که یار از خیال یار قوّت می‌گیرد و می‌بالد و حیات می‌گیرد. چه عجب می‌آید؟ مجنون را خیال لیلی قوّت می‌داد و غذا می‌شد. جایی که خیالِ معشوقِ مَجازی را این قوّت و تأثیر باشد که یار او را قوّت بخشد، یار حقیقی را چه عجب می‌داری که قوّت‌ها بخشد خیال او در حضور و در غیبت؟ چه جای خیال است؟ آن خود جان حقیقت‌هاست، آن را خیال نگویند.
.
.
شما را اگر این سخن مکرّر می‌نماید از آن باشد که شما درس نخستین را فهم نکرده‌اید. پس لازم شد ما
دانلود قسمت شانزدهم 16 سریال هیولا Hayoola با کیفیت 1080p Full HD
قسمت شانزدهم ۱۶ سریال هیولا به کارگردانی مهران مدیری

کارگردان: مهران مدیری | ژانر: کمدی، خانوادگی | تاریخ انتشار قسمت شانزدهم: 27 مرداد 1398
تعداد قسمت ها: 18 اپیزود | مدت زمان هر قسمت: یک ساعت | کیفیت: WEB-DL
نویسنده: پیمان قاسم‌خانی | حجم: متفاوت | تهیه‌کننده: مصطفی احمدی
خلاصه داستان:با مرور افتخارات یک خانواده‌ی اصیل و شریف به زمان حال و زندگی یکی از نوادگان آنها می‌رسیم. هوشنگ شرافت که یک مع
سلام علیکم
شهادت صادق آل محمد سلام الله علیهم اجمعین بر همگان تسلیت باد...
بابت تاخیر امروز صمیمانه عذر خواهی می کنم..
عارضم خدمت شما که یه سال یکی از رفقا اومد و گفت فلانی خواب دیدم یه نفر اومد به من و تو گفت اگه می خواهید برید کربلا، یه نذری برای امام صادق بکنید...خلاصه که یادت نره...
یادم رفت...
خودش یه نذری کرد و همون سال رفت کربلا...
روزی که می خواست بره گفت نذرت را به جا آوردی؟
گفتم کدوم نذر؟
گفت عجب...
تازه یادم افتاد
نمی دونم چی شد که گفتم 68 روز،
قانون اول:اگر فکر می‌کنی کاری اشتباهه، انجامش ندهقانون دوم:در صحبت‌ها همیشه دقیقا همون چیزی رو بگو که منظورتهقانون سوم:هیچ‌وقت طوری زندگی نکن که سعی کنی همه رو از خودت راضی نگه‌ داری؛ هیچ وقتقانون چهارم:سعی کن هر روز یاد بگیری و دست از یادگرفتن بر نداریقانون پنجم:در صحبت با دیگران هیچ‌وقت راجع به خودت بد حرف نزنقانون ششم:هیچ‌وقت دست از تلاش برای رسیدن به رویاهات بر ندارقانون هفتم:سعی کن راحت نه بگی، از نه گفتن نترسقانون هشتم:از بله گفتن
بسم الله الرحمن الرحیم
گزارش نهایی امور مالی مرکز نیکوکاری بشری
از تاریخ 16/4/98الی31/5/98
در تاریخ 31/5/98 جلسه ای با حضور مدیر عامل و مسئول امور مالی مرکز نیکوکاری بشری تشکیل شد که در این جلسه تراکنش های مالی مرکز از شانزدهم تیرماه تا سی و یکم مورد برسی قرار گرفت که مقادیر آن به شرح زیر

1⃣؛کمکهای نقدی خیرین مرکز نیکوکاری بشری؛388949500ریال
2⃣؛کمک های خیریه غیر نقدی مرکز نیکوکاری بشری 67235000ریال
3⃣؛هزینه های اجرایی مرکز(پرداخت اجاره،قبوض و...)110000000ری
دعای روز شانزدهم ماه مبارک رمضان

الهی! چون نیک می‌نگرم، عافیت این سرای و آن سرای در نیکی و حُسن خُلق با مردم خلاصه است؛ آنسان که مهرورزی با دیگران، بهشت را به جان آدمی نزدیک می‌کند و حُسن معاشرت با ایشان، زندگی را رونق می‌بخشد. خوشا آنان که این نعمت بزرگ را از خدای بزرگ خود تحفه گرفته‌اند!پس ای خدای مهربان! تو را با زبان روزه‌داران می‌خوانیم و درخواست خویش به درگاهت عرضه می‌کنیم: «اللهمّ وَفّقْنی فیهِ لِموافَقَةِ الأبْرارِ وجَنّبْنی فی
صوت: URL
خلاصه جلسه شانزدهم: علت غیر تحقق غیرمستقیم بیماری:۱-ابتلا به جهت منزلت(پیش‌تر گفته شده) ۲- گناه ۳-اجل

شاید بشود بیماری را براساس این سه علت به سه دسته تقیسم کرد:۱-بیماری ابتلا ۲-بیماری گناه ۳-بیماری اجل
به بیماری اجل بیماری سام میگویند. 
بیماری ها از نظر جنس به دوسته تقسیم می‌کنند: ۱- سام(درمان و دارور در آن موثر  نیست و منجر به مرگ می‌شود)    ۲- بیماری غیر سام(درمان و دارور در آن موثر  است و منجر به مرگ نمی‌شود)
در بیماری سام و غیر سام هر
پاورپوینت آشنایی با اصول روابط عمومی نوین فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: PPTXتعداد صفحات: 39حجم فایل: 511قیمت: 14900 تومانبخشی از متن:توضیحات:فایل پاورپوینت آشنایی با اصول روابط عمومی نوین. این فایل در ارتباط با روابط عمومی تهیه شده است ، در حجم 39 اسلاید قابل ویرایش.بخشی از متن:افکار عمومی برای نخستین بار در قرن هجدهم میلادی معنا و مفهوم امروز خود را به دست آورد. برای نخستین بار سیسرون سیاستمدار رومی که در سال 51 قبل از میلاد مسیح در سیسیل ا
سلطانه رمانی بود که دائم تو کتابخونه چشمش بهش می افتاد ولی هر بار نمی شد بخونمش...
و بالاخره خوندم:)
دو برهه ی سلطنتی هست که من به شدت به فراز و نشیب تاریخشون علاقه مندم یکی برهه سلطنتی لویی ها در فرانسه و دیگری برهه سلطنتی عثمانی ها در عثمانی سابق یا همون ترکیه امروز.
و دو تن از ملکه هایی که به سرنوشتشون علاقه دارم ملکه ماری آنتوانت همسر لویی شانزدهم و ملکه خرم سلطان همسر سلیمان قانونی هستن.
همیشه هم این دو رو با هم مقایسه میکنم.
اولی تو ناز و نع
نتایج نظرسنجی یک شرکت صاحب‌نام از افزایش 57 درصدی فعالیت‌های چاپی در خاورمیانه و آفریقا عنوان می‌کند که شرکت‌های حاضر در این منطقه نسبت به سه سال گذشته رشد چشمگیری داشته‌اند؛ در عین حال در خاورمیانه‌ چندان از هزینه‌هایی که برای چاپ صرف می‌کنند مطلع نیستند.
آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران، خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، ابوالفضل ایمنی؛ کارشناس ارشد مدیریت کارآفرینی کسب و کارهای جدید در یادداشتی که در اختیار ایبنا قرار داده است به نقش ک
آره خلاصه؛ عیدمون و تعطیلات‌مون و استراحت‌مون و سه هفته‌مون به سادگی هرچه تمام‌تر به فنا رفت. سال نود و هشت رو با این وضع که شروع شده سال «خرکاری و مفت‌کاری» نامگذاری می‌کنم. که درس عبرتی بشم برای سایرین که اینطوری خودشون رو اسیر هیچ کاری نکنن.حبیب رضایی یه جمله‌ای توی خندوانه گفت که برام جالب بود؛ از این جهت که خیلی تلاش می‌کنم منم اینطوری باشم. ایشون در پاسخ به سوال رامبدجوان که پرسید «شده ناامید بشی؟» گفت «حتی الکی یه چیزی پیدا می
خواص یونجه بسیار زیاد است و در قدیم به عنوان دارو استفاده می شده اما اکنون فقط برای حیوانات کشت می شود و انسان ها از آن غافل شده اند.
استفاده باستانی از گیاه یونجه:
طب سنتی چینی از برگ یونجه
برای از بین بردن زخم ها و تحریک اشتها استفاده کرده است. داروهای
آیورودای بومی از آن برای بهبود تولید سلول های خون و آرتریت، احتباس آب و
زخم ها استفاده کرده است. در قرن شانزدهم، استعمارگران اسپانیا از
یونجه به عنوان غذا برای اسب خود استفاده کردند. آنها مع
جدیدترین بافت های موی دخترانه
بافت مو یکی از مدل هایی است که امروطزه بسیار در میان بانوان به خصوص دختران جوان رایج شده است و برای زیبایی هر چه تمام تر خود این مدل مو را برای خود به انجام ...

میکروپیگمنتیشن بن مژه بسیار حرفه ای و زیبا
میکرو پیگمنتنشن بن مژه یک روش دائم ارایش چشم است که امروزه با توجه به حجم بالای مشغله روزانه ،خانم ها ترجیح می دهند با انجام آن، در زمان خود صرفه جویی کرده و...

اکستنشن موی بسیار زیبا و جذاب
اکستنشن مو یکی از محب
سریال ایرانی نهنگ آبی قسمت ۱۶ شانزدهم اضافه شد
دانلود قسمت ۱۶ شانزدهم سریال نهنگ آبی با کیفیت عالی
سریال نهنگ آبی قسمت ۱۶ شانزدهم با لینک مستقیم
روزهای پخش : سه شنبه ها
نام سریال : نهنگ آبی
تهیه‌کننده : سعید ملکانژانر : درام ، معمایی ، اجتماعیمحصول کشور : ایران ۱۳۹۷ | تعداد قسمت : ۳۰ قسمت
بازیگران :
ساعد سهیلی، حسین یاری، لیلا حاتمی، مصطفی زمانی، ویشکا آسایش
کارگردان : فریدون جیرانی
خلاصه داستان سریال نهنگ ابی
همه چیز حول یک فرد و توانایی
من وقتی در حال رانندگی هستم پاسخ کامنت‌ها رو بلند و شمرده تکرار می‌کنم تا گوشی تایپ کنه آخرش باز با حدس های بی ربطش! آبروی آدم رو می‌بره! مثلا یک بار استدلال را با اسهال اشتباه گرفت! :|بعد حالا امشب یک فیلم دیدم -حتی توی نسخه ی دوبله شده اش- یک سیستم عامل برای دارنده‌ی افسرده‌اش چه کارها که نمی‌کند! از همفکری کردن در پاسخ ایمیل‌ها و کامنت‌ها تا چی بپوشیم و غیره ی دارنده‌ی خود!

یعنی یه سامانتایی هم پیدا میشه که یک هشت هزار و سی‌صد و شانزدهم
به نقل از سامانه مشاوره تحصیلی هیوا ، ثبت سفارش کتاب‌های پایه‌های دوم تا ششم ابتدایی، پایه‌های یازدهم و دوازدهم دوره متوسطه و پایه‌های هشتم و نهم کتاب‌های درسی تکمیلی دوره اول متوسطه ویژه دانش‌آموزان استعدادهای درخشان آغازشده و تا 20 خرداد ادامه دارد .
به گزارش مرکز امور هماهنگی ، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش‌وپرورش، ثبت سفارش کتاب‌های درسی سال تحصیلی 98 - 99 از طریق سامانه www.irtexbook.ir یا www.irtexbook.com انجام می‌شود.
ثبت سفارش گروهی و انفراد
مقدمههنر ایجاد فرش، ممکن است از هزاران سال پیش در دشت های آسیای مر کزی ظهور پیدا کرده و گسترش یافته هست . عشایر از آن برای حفظ خویش در برابر سرمای فصل‌زمستان بهترین قالیشویی در مشهد  استعمال می کردند، چرا که به کارگیری از آن به عنوان پوشش، نسبت به پشم گوسفند راحت خیس بوده هست .
همچنین در به عبارتی زمان از آن‌ها برای تزئین چادرهای عشایری استفاده می کردند . موادی که برای ایجاد تار و پود استعمال می شدند از پشم گله های بز و گوسفند تنظیم می شدند .
ا
هر بازی جام حذفی کشوری و یا دسته ای، برخلاف مسابقات لیگ که تنها 1 امتیاز تجربه دارد، این مسابقات 2 امتیاز تجربه دارند. و هر مسابقه جام های چالشی هم 0.5 امتیاز تجربه دارند تیم ها در ابتدا بر اساس دسته ای که در فصل حاضر در آن بازی می کنند رتبه بندی شده و سپس در هر دسته طبق ترتیب زیر رتبه بندی می شوند:- تیم های فعال (با صاحب) سقوط کرده از دسته بالاتر.- تیم های فعالی که نه از دسته بالاتر سقوط کرده اند و نه از دسته پایینتر صعود کرده اند.- تیم هایی که خودشا
«پریسا جهانفکریان» دو روز پیش در دسته ۸۷ کیلوگرم گروه C به روی تخته رفته بود. دیشب هم مسابقات گروه A و  B برگزار شد و به این ترتیب جهانفکریان با ۸۷ کیلوگرم یک‌ضرب، ۱۱۱ کیلوگرم دوضرب و مجموع ۱۹۸ کیلوگرم در جایگاه بیست و یکم جهان قرار گرفت.
در این گروه ۲۲ وزنه بردار حضور داشتند که نفرات اول تا سوم دسته ۸۷ کیلوگرم بدین شرح است:
«ژویو وانگ» از چین با ۱۲۰ کیلوگرم یک‌ضرب، ۱۵۸ کیلوگرم دوضرب و مجموع ۲۷۸ کیلوگرم جایگاه اول این گروه را از آن خود کرد. وی د
سخنگوی وزارت کشور گفت: طبق برنامه زمانی انتخابات، ۱۰تا ۱۶ آذر زمان ثبت نام انتخابات مجلس یازدهم است.به
گزارش «تابناک» به نقل از ایسنا، سید سلمان سامانی در نشست خبری با اشاره
به برگزاری اولین جلسه ستاد انتخابات کشور به ریاست وزیر کشور اظهار کرد:
سلامت، مشارکت، رقابت، امنیت و حفظ بی طرفی مجریان انتخابات در این جلسه
مورد تاکید قرار گرفت.وی ادامه داد: حوزه بازرسی و نظارت وزارت
کشور مکلف شد که حفظ بی طرفی وزارت کشور را مورد رصد قرار دهد. همچنی
امروز در پاکت می نویسم:
اندکی از تو، بسیاریست از همه چیز ...!
به نظر یک ماه و چندیست که پاکت رنگ کلماتم را ندیده؛ به هر حال امتحانات پایان ترم، 
پروژه ها و مشغله های کاری به قدری در خردادِ پرحادثه‎ی همیشه معروف درهم می رود
که انگار آخرِ زمین و زمان است، مادامی که می دویم از کارها عقب مانده ایم و 
فراز و نشیب های پر استرسی در این ماه دامن گیر می شود ... خلاصه که ماهِ خرداد
قیامت دانش آموختگان است ... نتیجه اعمال و فلان و بهمان ها ...
خرداد را همه می شنا
"عجز و ناتوانی کسانی که غیر خدا خوانده می شوند از خلق یک مگس"
ای مردم مثلی زده شده است گوش به آن فرا دهید: کسانی را که غیر از خدا می‏ خوانید هرگز نمی‏توانند مگسی بیافرینند، هر چند برای این کار دست به دست هم دهند و هر گاه مگس چیزی از آنها برباید نمی‏توانند آن را باز پس ‍ گیرند، هم این طلب کنندگان ناتوانند و هم آن مطلوبان (هم این عابدان و هم آن معبودان) سوره حج / ایه 73نکته ها :1- آوردن مثل از جانب خداوند برای بی اساس بودن حاجت خواهی از غیر خدا.
2- فراخ
حدیث شانزدهم
بهشت، پاداش عزاداری
قال علی بن الحسین السجاد علیه السلام:
ایما مؤمن دمعت عیناه لقتل الحسین و من معه حتی یسیل علی خدیه بوأه الله فی الجنة غرفا .
امام سجاد علیه السلام فرمود: هر مؤمنی که چشمانش برای کشته شدن حسین بن علی علیه السلام و همراهانش اشکبار شود و اشک بر صورتش جاری گردد، خداوند او را در غرفه های بهشتی جای می دهد.ینابیع الموده، ص .429
حدیث هفدهم
به یاد فرزندان فاطمه علیها السلام
قال السجاد علیه السلام:
انی لم اذکر مصرع بنی فاط
 تعداد صحیح  - نام و نام خانوادگی  -  تعداد غلط  -  تعداد نزده(غیر از 2 سوال حدفی)
نتیجه نهایی
نفر اول: صادق شعبانی
نفر دوم: سید سعید موسوی
نفر سوم: علیرضا حسنی دوست
نفرات چهارم تا بیستم:
خانم ها:
زهرا زرگری - زهرا محمدی
آقایان:
مهدی محمدی - حسین مینا خانی - پرهام قربانی - امیررضا بهادری - حسن شعبانی - محمد متین اصحابی - محمدرضا اسمخانی - محسن عبدی - قادر حیدری -  متین صفری - سید امیررضا موسوی - سینا عبدل زاده - پوریا صیادی - محمد مهدی قاسمی - محمدرضا ژا
امروز میخوام یه سایت به شدت کاربردی بهتون معرفی کنم. سایت متمم؛ محل توسعه‌ی مهارت‌های من. شاید چندنفری این سایت رو دیده باشن اما من می‌خوام به اونا که ندیدن توصیه کنم حتما این روزها بهش سر بزنن.نمی‌دونم شما چقدر از این کتاب‌های موفقیت و انگیزشی که همش به مخاطبانشون انرژی مثبت و حالِ خوب میدن (حتی الکی) خوندین. اگه توی این روزها دنبال جایی غیر از تلگرام و خوندن خبرهای منفی و تلخ و اغلب اشتباه هستید، یا می‌خواین از محیط اینستاگرام و شوآف دو
***این صفحه در حال تکمیل می باشد***
 تعداد صحیح  - نام و نام خانوادگی  -  تعداد غلط  -  تعداد نزده(غیر از 2 سوال حدفی)
20 - پرهام قربانی - 0 - 0
20 - محمدمتین اصحابی - 0 - 0
20 - صادق شعبانی - 0 - 0
20 - محمدرضا اسمخانی - 0 - 0
20 - امیررضا بهادری - 0 - 0
20 - محسن عبدی - 0 - 0
20 - قادر حیدری - 0 - 0
20 - سید سعید موسوی - 0 - 0
20 - مهدی محمدی - 0 - 0
20 - علیرضا حسنی دوست - 0 - 0
20 - پوریا صیادی - 0 - 0
20 - حسن شعبانی - 0 - 0
20 - محمدرضا ژاله رجبی - 0 - 0 
20 - زهرا زرگری - 0 - 0
20 - محمد مهدی قاسمی - 0 - 0
19 - میثم اسکندر
احتمالاً می دانید PCI Express 3.0 که سال 2010 عرضه شده، بیش از حد
ماندنی شده است اما همین چند روز قبل بود که AMD برای اولین بار PCIe 4.0
را با پهنای باند دو برابری به مادربردهای رده مصرف کننده آورد. کارگروه
علایق ویژه PCI-SIG که پشت استاندارد PCI Express قرار دارد، حالا می‌کوشد
توسعه نسخه‌های جدیدتر سریع‌تر صورت بگیرد و به همین منظور تنها با گذشت دو
سال از معرفی PCIe 4.0، امروز شاهد عرضه مشخصات رسمی PCIe 5.0 بودیم که
یک‌بار دیگر پهنای باند را دو برابر می‌کند.می‌توا
برخی افراد در سفر هایشان به دنبال مکان های تفریحی و بعضی در مسافرت در پی مراکز خرید و خرید کردن هستند، در این بین افرادی هستند که در سفرشان به دنبال مکان ها و بناهای تاریخی می باشند و حتی هدف سفر خود را بازدید از این مکان ها قرار می دهند. در کشور ترکیه بناهای تاریخی رمز آلودی وجود دارد که به بررسی برخی از آن ها می پردازیم.
آنتالیا، شهری متعلق به دو امپراتوری
قبل از اینکه آنتالیا به مقصد محبوبی تبدیل شود، یک شهر باستانی بود که در دوران هلنیستی ت
برخی افراد در سفر هایشان به دنبال مکان های تفریحی و بعضی در مسافرت در پی مراکز خرید و خرید کردن هستند، در این بین افرادی هستند که در سفرشان به دنبال مکان ها و بناهای تاریخی می باشند و حتی هدف سفر خود را بازدید از این مکان ها قرار می دهند. در کشور ترکیه بناهای تاریخی رمز آلودی وجود دارد که به بررسی برخی از آن ها می پردازیم.
قبل از اینکه آنتالیا به مقصد محبوبی تبدیل شود، یک شهر باستانی بود که در دوران هلنیستی ت
نتیجه نهایی
نفر اول: صادق شعبانی
نفر دوم: سید سعید موسوی
نفر سوم: علیرضا حسنی دوست
نفرات چهارم تا بیستم:
خانم ها:
زهرا زرگری - زهرا محمدی
آقایان:
مهدی محمدی - حسین مینا خانی - پرهام قربانی - امیررضا بهادری - حسن شعبانی - محمد متین اصحابی - محمدرضا اسمخانی - محسن عبدی - قادر حیدری -  متین صفری - سید امیررضا موسوی - سینا عبدل زاده - پوریا صیادی - محمد مهدی قاسمی - محمدرضا ژاله رجبی - 
_____________________________________________________________________________________
 تعداد صحیح  - نام و ن
پاورپوینت ایل بختیاری
سرزمین کنونی بختیاری هزاران سال است که سکونت‌گاه گروه‌های «مختلف» انسانی می‌باشد.افزون بر این امکانات، در بلندی‌های زاگرس و دامنه‌های آن، محیط مناسبی برای رویش نباتات علوفه‌ای و گونه‌های مختلف حیوانات فراهم کرده بود.مردم بختیاری یا لرهای بختیاری یا عشایر ایل بختیاری از مردمان ایرانی‌تبار به‌شمار می‌آیند، که در جنوب غربی ایران در استان‌های چهار محال و بختیاری، خوزستان، لرستان، کهگیلویه و بویراحمد و اصفهان
دانلود کامل سریال نون خ بالینک مستقیم
دانلود رایگان سریال تلویزیونی نون خ با کیفیت عالی HDTV
دانلود کامل سریال نون خ با کیفیت HD
سریال نوروزی نون خ به کارگردانی سعید آقاخانی
قسمت اول 1 تا شانزدهم 16 آماده دانلود
کارگردان: سعید آقاخانی | ژانر: کمدی، خانوادگی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: نوروز 1398
تعداد قسمت ها: 16 اپیزود | مدت زمان هر قسمت: 45 دقیقه | کیفیت: 576p HDTV
فرمت: MKV | حجم هر قسمت: 350 مگابایت | پخش از شبکه یک سیما
خلاصه داستان: نام متفاوت سریال برگرفت

صوت سخنرانیِ رمضانی رهبر انقلاب در سال۵۳ در مسجد امام حسن مجتبیعلیه‌السلام مشهد مقدس 

•  جلسه اول       حجم: 6 مگابایت     مدت: 14 دقیقه

•  جلسه دوم     حجم: 6 مگابایت      مدت: 14 دقیقه

• جلسه سوم      حجم: 5 مگابایت     مدت: 11 دقیقه

• جلسه چهارم     حجم: 6 مگابایت     مدت: 14 دقیقه 
• جلسه پنجم    حجم: 6 مگابایت     مدت: 14 دقیقه 
• جلسه ششم    حجم: 5 مگابایت   مدت: 12 دقیقه 
• جلسه هفتم     حجم: 4 مگابایت     مدت: 9 دقیقه 
• جلسه هشتم    
هر مثقال چند گرم
هر
مثقال چند گرم , هر مثقال چند گرم است , هر مثقال چند گرم است طلا , هر
مثقال چند گرم است زعفران , هر مثقال چند گرم هستش , هر مثقال چند گرم طلای
۱۸ عیار است.در این مطلب از سایت پارسی زی به سوالات شما پاسخ می دهیم
مثقال
مثقال
یکی از یکاهای وزن است که در کشور ما هم مورد استفاده قرار می گیرد.مثقال
شرعی و مثقال صیرفی و مثقال معمولی از معروفترین انواع مثقال هستند.در فقه
اسلامی هر مثقال  شرعی برابر با هجده نخود است و معادل ۳٫۴۵۶ گرم می
  بازیکنان تیم فوتبال سپاهان ۳ بازی تدارکاتی را در برنامه دارند.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
اتوپیا و الهیات اجتماعی
اتوپیا در زبان یونانی به معنای ناکجا آباد است. یعنی جایی که اصلا وجود خارجی ندارد. نوعی خیال پردازی درباره یک نظام اجتماعی آرمانی.
این مفهوم اول بار توسط افلاطون در رساله جمهوری او بیان شده است. در واقع او در این رساله خطوط اصلی مدیریت و سامان دهی یک شهر آرمانی را ترسیم می کند. از منظر افلاطون روح جامعه عدل است و این عدالت است که در کنار حکمت و شجاعت و خویشتن داری فضایل شهر آرمانی را محقق می کند.
تامس مور در قرن شانزدهم ب

صوت سخنرانیِ رمضانی رهبر انقلاب در سال۵۳ در مسجد امام حسن مجتبیعلیه‌السلام مشهد مقدس 

•  جلسه اول       حجم: 6 مگابایت     مدت: 14 دقیقه

•  جلسه دوم     حجم: 6 مگابایت      مدت: 14 دقیقه

• جلسه سوم      حجم: 5 مگابایت     مدت: 11 دقیقه

• جلسه چهارم     حجم: 6 مگابایت     مدت: 14 دقیقه 
• جلسه پنجم    حجم: 6 مگابایت     مدت: 14 دقیقه 
• جلسه ششم    حجم: 5 مگابایت   مدت: 12 دقیقه 
• جلسه هفتم     حجم: 4 مگابایت     مدت: 9 دقیقه 
• جلسه هشتم    
ابتدا باید گفت چنانچه زن و شوهری دارای فرزند باشند سهم الارث زن یک هشتم از دارایی شوهر می باشد ،
در اینجا بنحوی صرف وجود فرزند مهم است ، بطوریکه زن نباید حتما مادر فرزند باشد پس اگر مرد فرزندی دارد کفایت می کند.اما در صورتی که فرزندی نداشته باشند ، سهم الارث زن یک چهارم است.
حال اگر مردی دارای همسران دیگری باشد سهم الارث بین زنان آن تقسیم می شود.
مثلا مردی که دارای فرزند است دو زن داشته باشد همان سهم یک هشتم بین زنان تقسیم می شود، یعنی هریک از ز
‍ گوجه فرنگی ، میوه لعنتی

در آمریکای لاتین میوه ای هست به نام میوه لعنتی که همین گوجه فرنگی(گوجه آمریکایی)می باشد همانطور که از نام این محصول پیداست از غرب وارد فرهنگ و سفره ما شده و طبیعتا در دوران قدیم (حدود 200-150 سال پیش) حداقل در کشور ما وجود نداشته است. وقتی بچه های بومیان آمریکای مرکزی به جنگل می رفتند،اتفاقی آن را پیدا کردند و وقتی می خوردند بلافاصله می‌مردند!
در قرن شانزدهم این میوه توسط استعمارگران اسپانیایی به اروپا منتقل شد.
اولین

قبل از اینکه آنتالیا به مقصد محبوبی تبدیل شود، یک شهر باستانی بود که در دوران هل
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_شانزدهم
.
ولی من ایستادم و دست به چونه ام گذاشتم - اول بهتره قفسه رو خالی کنیم
روسریم رو دوطرفش رو دست گرفتم که برم پشت گردنم که صدای زیر لب اون رو شنیدنم که استغفار می گفت
- خواهرم شما بفرمایید می خوام در رو ببندم بعد از ظهر با بچه ها این جا رو درست می کنیم
متوجه شدم به خاطر من معذبه
اما لجبازی من گل کرده بود اصلا از بسیج خوشم نمی اومد اما یه حسی تو دلم می خواست اون کار رو انجام بدم و اونجا رو مرتب کنم
شاید جو دانشجویی بود شای
توضیحات فایل
کاربران گرامی ،محتوای این فایل شامل تست های کتاب ICDL (سطح دو) اثر مهندس سبز علی گل و مهندس سید علی موسوی با فرمت pdf در ۷۸ صفحه می باشد که پس از پرداخت آنلاین،می توانید این محصول را از وبسایت دریافت و دانلود نمایید.
نگاهی مختصر بر کتاب:
این کتاب در ۲۵ فصل و مکمل کتاب سطح یک ICDL واژه پرداز ، صفحه گسترده ، استفاده از پایگاه داده (Word ، Exel ، Accsses ، power point) پرداخته
کتاب ICDL سطح دو, منبعی جامع و مفید برای کلیه دانش پذیران و شرکت کنندگان آزمون ICDL
اصلی و کَرَم‌ یک داستان عاشقی تُرکان جهان بخصوص تُرکان اوغوزمی باشد که روایت‌های گوناگون ولی نه چندان متفاوت از آن در فرهنگ و ادبیات آذربایجان، تُرکمنها، ترکیه و برخی کشورهای آسیای میانه رواج دارد. به عقیده محققین، این داستان لیریک دراوایل سدهٔ دهم قمری‌/ شانزدهم میلادی به وجود آمده وبه تدریج در میان سایر تُرکان اوغوز رواج یافته‌است. اکثرپژوهشگران بر این باورند که خاستگاه اصلی این افسانه آذربایجان بوده‌است. برخی دیگر معتقدند اصلی (مع
گر میروی بی حاصلی
       گر می برندت واصلی
              رفتن کجا؟ بردن کجا...؟

رکاب ۱۶(آقا)

حالا که فکرش را می کنم، الکی نگران بودم که از رفتنم ناراحت شود. او که خودش این کاره است، بار اولش هم نیست و عادت دارد. شاید نگرانی ام بخاطر بچه بود.انگارنه انگار که مامور امنیتی ست و جوانی اش را در آموزش نظامی و عملیات صرف کرده. مثل زن هایی که یک عمر فقط خانه داری کرده اند، با انبساط خاطر تمام مشغول آماده کردن سحری ست. به گمانم بادمجان سرخ می کند؛ می داند
شهر تبریز یا شهر اولین‌ها، مرکز استان آذربایجان شرقی است. این شهر در طول تاریخ حوادث گوناگونی به خود دیده است و یادگارهای بسیاری از سال‌های دور را در خود جای داده است؛ که حتما در سفر به این شهر باید از آنها دیدن کنید. تبریز در عین داشتن آثار تاریخی غنی همچون مساجد، کلیساها و قلعه‌های با شکوه، دارای مناظر و طبیعت دیدنی نیز هست. در ادامه با جاهای دیدنی شهر تبریز آشنا می‌شوید.برای سفر از تهرات به تبریز می توانید از بلیط قطار تهران تبریز استفا
غرق در همین overthinkingها، اول همین عنوان بالا را سرچ کردم که همین نوشته که این پایین عکسش را گذاشتم اولین چیزی بود که دیدم. شاید یک تعریف مشخص از overthinking همین باشد. اما راه‌حلش برای من احتمالا این نیست.گاهی هم بخشی از این overthinking صرف این می‌شود که بررسی کنم اصلا خود این overthinking چیز خوبی‌ست یا چیز بدی؟ وقتم دارد هدر می‌شود یا نمی‌شود؟ آیا چیزهایی که درگیری ذهنی با آن‌ها دارم واقعا چیزهایی هست که نیاز است به آن‌ها فکر کنم؟ آن‌ هم به این گستردگی!over
غرق در همین overthinkingها، اول همین عنوان بالا را سرچ کردم که همین نوشته که این پایین عکسش را گذاشتم اولین چیزی بود که دیدم. شاید یک تعریف مشخص از overthinking همین باشد. اما راه‌حلش برای من احتمالا این نیست.گاهی هم بخشی از این overthinking صرف این می‌شود که بررسی کنم اصلا خود این overthinking چیز خوبی‌ست یا چیز بدی؟ وقتم دارد هدر می‌شود یا نمی‌شود؟ آیا چیزهایی که درگیری ذهنی با آن‌ها دارم واقعا چیزهایی هست که نیاز است به آن‌ها فکر کنم؟ آن‌ هم به این گستردگی!over
صحیفه سجادیه مجموعه دعاهای نقل شده از امام سجاد علیه السلام است.تعداد دعاها ۵۴ است.
فهرست این دعاها عبارتند از:

۱.حمد الهی۲.درود بر پیامبر۳.فرشتگان مُقرّب ۴.پیروان پیامبران ۵.خویشتن و دوستان۶.صبح و شام۷.بلا و سختی۸.اخلاق ناپسند۹.طلب آمرزش۱۰.پناه‌بردن به خدا۱۱.عاقبت به خیری۱۲.اعتراف و توبه۱۳.طلب حاجت۱۴.دادخواهی از ستم۱۵.هنگام بیماری۱۶.طلب آمرزش۱۷.شر شیطان۱۸.دفع بلا۱۹.طلب باران۲۰.مکارم الاخلاق۲۱.اندوه از خطا۲۲.هنگام سختی۲۳.تندرستی۲۴.پدر
سلام هیک جان
خوبی؟
من خوبم الحمدلله.
یکی دو روز است که بدجوری هوس کرده ام برایت نامه ای بنویسم. خیلی زیاد. هی صفحه ارسال مطلب جدید را باز می کردم و هی نظرم عوض می شد. آخرش شد الان. می بینی که دارم می نویسم.
چه کارها می کنی هیک؟ خوش می گذرد؟
من ولگردی می کنم. توی خانه، توی اینترنت، توی تلگرام. همه ش ولگردی. دست کم امسال برای تابستانم هیچ برنامه خاصی نریخته بودم که حالا برای انجام ندادنش عذاب وجدان بگیرم. عذاب وجدان می گیرم، اما نه به خاطر انجام نداد
شاید به
غیر از نوجوان‌ها، کمتر آدمی پیدا بشود که از بالا رفتن شمار سال‌های زندگی‌اش
خوشحال باشد. بزرگ شدن، آدم را به وحشت می‌اندازد. لااقل دربارۀ خودم می‌توانم بگویم
که هر سالی که از عمرم می‌گذرد، عذاب وجدان کاری نکردن و ایستایی، حالم را خراب می‌کند.
با این حال ناشکری نباید کرد. هر سال آرزوهایم را می‌شمارم و به روز تولدم که می‌رسم
می‌بینم چند آرزوی کهنه هنوز روی دست‌هایم باد کرده‌اند و محقق نشده‌اند.

نمی‌دانم
چرا این عددها، این‌قد
ژان دوم ١٣١٩-١٣٦٤ م پادشاه فرانسه، ١٣٥٠-١٣٦٤ م
آناتول فرانس ١٨٤٤-١٩٢٤ م رمان‌نویس فرانسوی
ویلبر رایت ١٨٦٧-١٩١٢ م مخترع آمریکایی هواپیما
جان میلینگتون سینگ ١٨٧١-١٩٠٩ م نمایشنامه‌نویس و شاعر ایرلندی
چارلی چاپلین ١٨٨٩-١٩٧٧ م بازیگر، فیلمساز و آهنگساز انگلیسی
تریستان تزارا ١٨٩٦-١٩٦٣ م شاعر رومانیایی فرانسوی
مرس کانینگهام ١٩١٩-٢٠٠٩ م رقصنده و طراح رقص آمریکایی
پیتر یوستینف ١٩٢١-٢٠٠٤ م بازیگر بریتانیایی
هنری مانچینی ١٩٢٤-١٩٩٤ م آهنگسا
توضیحات فایل
نقشه‌های اتوکد قطعه‌بندی شده طرح تفصیلی منطقه ۸ شهر اصفهان
دانلود نقشه اتوکد منطقه ۸ شهر اصفهان بصورت کامل
دانلود نقشه‌های اتوکد قطعه‌بندی شده طرح تفصیلی منطقه ۸ شهر اصفهان با مقیاس ۱:۲۰۰۰
این نقشه حاوی ۱۷شیت نقشه قطعه‌بندی شده به فرمت DWG که دارای راهنمای کامل نیز هستند، می‌باشند.
تصویر پیشنمایش ذیل تعدادی از این نقشه ها و راهنمای آنها را برای نمونه نشان می‌دهد.
با مقیاس دقیق و نقشه سالم و تست شده
تست شده در اتوکد ۲۰۱۳ و ۲
با
پیدایش پروتستانتیزم در قرن شانزدهم ، انشعابات زیادی از این نهضت نشأت گرفت و
هرکدام به شیوه و مسلک دلخواه خود در قالب یک فرقه، در کشور های اروپایی و امریکا
به تبلیغ و فعالیت پرداختند .
رهپویان هدایت: در درون هریک از این گروه ها کشمکش های بالایی وجود
دارد و هرکدام بنا بر صلاحدید و نظریات شخصی ، کتاب مقدس را تعلیم می دهند و
تحریفات وانحرافات بسیار عمده ای در آنها دیده می‌شود . 
مسیحیت
پروتستان را می توانیم به چهار گروه عمده تقسیم نمود که علی
اصول سلامت روان ١-آرامش: بدون تردید آرامش اولین شرط روان سالم است و در سایه آن می‌توان به شکل متعادلی به سایر امور زندگی و پیشرفت هم رسید.این
تغییرات در گستره هنجار جامعه قرار نمی­گیرند و به­صورت واضح غیرعادی و
بیمارگونه و مداوم یا عودکننده هستند( همان­جا؛ سادوک۲، سادوک و رالز۳،
۲۰۰۹) . گرچه WHO از سال ١۹۴۶ میلادی برای سلامت تعریف سه بعدی زیستی،
روانی و اجتماعی را بیان کرده است، اما در بیشتر کشورها دو بعد روانی و
اجتماعی سلامت تا حد زیادی ب
دانلود رایگان فصل پنجم انیمیشن زیبای بره ناقلا Shaun the Sheep S05 2016
Shaun the Sheep S05 2016 به زبان اصلی با کیفیت عالی 720p HDTV
“دانلود انیمیشن سریالی بره ناقلا همراه با لینک مستقیم”
“قسمت 20 (آخر) فصل 5 اضافه شد”

نام سریال: بره ناقلا | ژانر فیلم: انیمیشن، کمدی، خانوادگی | تاریخ انتشار فصل پنجم: سال2016
زبان فیلم: صامت (بی کلام) | زیرنویس فارسی: ندارد | مدت زمان هر قسمت: 7 دقیقه
کیفیت: HDTV | حجم هر قسمت: 80 مگابایت | امتیاز فیلم: 8.3 از 10
خلاصه داستان:انیمیشن سریالی بره ناقل
دانلود سریال کره ای Youre Beautiful 2009
نام : تو زیبایی – You’re Beautifulمحصول: 2009 کره جنوبی از شبکه SBSژانر: درام | عاشقانه | کمدی | موزیکال | درامتاریخ پخش: 16آبان1388 – 7Oct2009 – کره جنوبیقسمت ها: 16وضعیت: پایان یافته استبازیگران:Park Shin Hye – Jang Keun Suk – Jung Yong Hwa – Lee Hong Ki

تا قسمت آخر با زیرنویس فارسی اضافه شد.
ost کامل اضافه شد.
خلاصه داستان:
“گو می نام” و “گو می نیو” دوقلو ان که “گو می نام” به یک گروه موسیقی
مشهور به نام A.N.JELL دعوت میشه اما بخاطر عمل زیبایی نمیتونه بر
٦٠٠٠ ق م: آغاز کشاورزی در فرانسه
حدود ٤٥٠٠ ق م: برپایی بناهای خرسنگی در فرانسه
٢٠٠٠ ق م: آغاز استفاده از برنز در فرانسه
٩٠٠ ق م: آغاز مهاجرت مردمان سلت به فرانسه
٦٠٠ ق م: تأسیس شهر مارسی به‌‌‌دست یونانیان
١٢١ ق م: تصرف سرزمین پروونس در جنوب فرانسه به‌دست رومی‌‌ها
٥٨ ق م: آغاز تصرف باقی مناطق فرانسه (گل) توسط ژولیوس سزار
٥٢ ق م: سرکوب شورشی علیه رومی‌ها در فرانسه
٤٨ م: گل‌ها (فرانسویان) اجازه یافتند تا سناتورهایی در سنای روم داشته باشند
٢

معماری گوتیک چیست؟
این دوران در کنار دوران رومانسک شاهد پیشرفت‌ها و اوج شکوفایی هنر معماری اروپا بوده است و هنر سنگ تراشی و مهندسی سنگ در معماری از نمودهای پیدایش این سبک معماری بوده است. اوج پیدایش این سبک در کشور فرانسه بوده است.
در این معماری در ابتدا شاهد بناهای طاقی شکلی هستیم که با سنگ و تراشهای سنگ تزیین شده است و آرک ها را به وجود آورده است.   با استفاده از سنگ در بناها فضاهای خالی و توده های خالی در ساختار بناها از بین رفت و به همی
اول ماه می 1979 [11 اردیبهشت 1358]، برابر با مجمع الجزایر مارشال در منطقه
اقیانوسیه قرار دارد و مساحتی حدود یک میلیون کیلومتر مربع از آب‏های اقیانوس آرام
را دربرگرفته است. این مجمع الجزایر به عنوان یک کشور، از دو رشته جزایر به
نام‏های راتاک و رالیک تشکیل شده است. در قرن شانزدهم، دریانوردان اسپانیایى، این
جزایر را کشف نمودند و پادشاهی اسپانیا بیش از سه قرن آن را در اختیار داشت. از
سال 1850 نفوذ آلمان نیز در این مناطق آغاز شد اما در جریان جنگ اول جها
آرشیتکت
مساله مورد بحث ، عدم شناخت کافی نسبت به معماری در جامعه حرفه ای بود.
مهندسین عزیز عمران ، برق و مکانیک که در تعامل مستقیم با معماری هستند غالبا درک صحیحی از این رشته ندارند …
گاها این عدم شناخت به بحثهایی که در مقیاس حرفه ای بی ارزشند مثل اینکه معماری مهندسی هست یا نه ختم میشود …
در جایی از نوشته به معانی واژه های مهندس ، معمار ، Engineer و آرشیتکت نیاز پیدا کردم.
فکر میکنم تنها اشاره ای به ریشه واژه ها مطلب را روشن کند :
۱-ریشه و معنا و تعر
ترکیب رنگها
رنگ های اصلی:
آبی- قرمز- زرد
رنگ های روشن :
رنگ اصلی + سفید
رنگ های تیره :
رنگ اصلی+ سیاه
ترکیب رنگها
قرمز + زرد = نارنجی
آبی + قرمز = بنفش
آبی+ زرد = سبز
سبز + مشکی = سبز لجنی
آبی + سفید = آبی آسمانی
قرمز + مشکی = زرشکی
( قرمز+ صورتی سیر= زرشکی )
زرد(کم) + آبی +سفید = فیروزه ای
نارنجی +قهوه ای = حنائی
سبز + آبی = فیروزه ای پر رنگ
آبی + کمی مشکی = سورمه ای
سفید + سیاه = خاکستری
قرمز + سفید = صورتی
مشکی + قرمز +زرذ = قهوه ای روشن
صورتی + زرد = کرم
سیاه + زرد = قهوه
توضیح خوبی ها خرید کاندوم صورت
اینترنتی
معرفی مراکز مطمئن خرید کاندوم زنانه در محیط
وب
مرکز خرید کاندوم منتوشاپ بهترین محصولات زناشویی را با کیفیت بالا در اختیار
شما قرار می دهد.
خرید کاندوم (به انگلیسی: Condom) یا کاپوت یا
غلاف، پوششی کشسان است که به عنوان یک مانع فیزیکی از تماس مستقیم آلت تناسلی مرد
با اندام شریک جنسی او و ورود اسپرم به دستگاه تناسلی زن جلوگیری می‌کند. این وسیله
به منظور پیش گیری از بارداری و همچنین جلوگیری از انتقال میکر
سوگیری‌های شناختی: نتیجه‌نگری
بهمن شهریدانشگاه اهایواین بخش شانزدهم از یک سلسله جستار است در معرفی بیست و چهار سوگیری شناختی مهم.نتیجه‌نگری (Outcome bias) نوعی سوگیری شناختی است که ذهن وقتی برای تصمیم‌گیری به قضاوت می‌نشیند به جای آنکه کل فرایند تصمیم‌گیری و کیفیتش را مد نظر قرار دهد فقط به نتایج تصمیم اهمیت می‌دهد.
گاهی اوقات نتایج یک تصمیم خوب از آب درمی‌آید در حالی که خود تصمیم لزوما خوب نبوده؛ اگر پول زیادی در شرط‌‌‌بندی بردیم به این
معارفه بدی
ها خرید کاندوم صورت
عیرحضوری
ارائه اسامی مراکز مطمئن خرید کاندوم زنانه در اینترنت
مرکز خرید کاندوم منتوشاپ بهترین محصولات زناشویی را با کیفیت بالا در اختیار
شما قرار می دهد.
انواع
کاندوم (به انگلیسی: Condom) یا کاپوت یا
غلاف، پوششی کشسان است که به عنوان یک مانع فیزیکی از تماس مستقیم آلت تناسلی مرد
با اندام شریک جنسی او و ورود اسپرم به دستگاه تناسلی زن جلوگیری می‌کند. این وسیله
به منظور پیش گیری از بارداری و همچنین جلوگیری از انت
شانزدهم که نتایج اومده خیلی خوشحال شدم،اونقدر تعجب کردم که به کلی وبلاگ رو یادم رفت!
فکر کنین اولین اولویت تون اوکی شه،خیلی حس خوبی بود،به قول پدرم بعده شادی کردن و جشن گرفتن استرس اومد سراغم و یه مقدار ترس،از اینکه باید با خودم چی ببرم چیکار کنم فلان وسیله فلان چیز...
جای خوب مسئله این بود که یکی دوتا دوست رو اونجا دارم و یه سری اشنا هم دارن همزمان بامن به اونجا میرن،تونستم یه سری اطلاعات راجب شرایط اونجا به دست بیارم.
خدا روی منو دیده بود که
بسمه تعالی
سلام

سوال ۱:
درباره‌ی سهم‌الارث زن از شوهر، مقدار، شرایط و موانع آن چه می‌دانید؟
پاسخ:
زن با ازدواج دائم و تشکیل خانواده در کنار حقوقی مثل مهریه، نفقه و... در کنار دیگر افراد خانواده دارای حق ارث است.
شرط عمومی برای ارث‌بردن زن که البته برای سایر وراث نیز باید رعایت شود این است که زن نباید ممنوع از ارث باشد به این معنی که نباید مرتکب قتل شوهر خویش شود، به عبارتی نباید او را عمداً بکشد؛ و هم‌چنین زن مسلمان نباید پیش از مرگ شوه
بسمه تعالی
سلام

سوال۱ :
درباره سهم الارث زن از شوهر ، مقدار ، شرایط و موانع آن چه میدانید؟
پاسخ :
زن با ازدواج دائم و تشکیل خانواده در کنار حقوقی مثل مهریه ، نفقه و ... در کنار دیگر افراد خانواده دارای حق ارث است .
شرط عمومی برای ارث بردن زن که البته برای سایر وراث نیز باید رعایت شود این است که زن نباید ممنوع از ارث باشد به این معنی که نباید مرتکب قتل شوهر خویش شود ، به عبارتی نباید او را عمداً بکشد ؛ و همچنین  زن مسلمان نباید پیش از مرگ شوهر م

تبلیغات

محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هواکش خزرفن , خزرفن مقالات بانوی گلستان اتحاد زیست شناسی ممیّز گاه نوشت کسب و کار های اینترنتی کوچک و بزرگ مدیریت آموزشی مشاوره آنلاین و مزایای آن آموزش زبان انگلیسی